2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بزار پریودت تموم بشه روز هشتم پریود قشنگگگگگگ انجامش بده درشم نیار .. بقول دوستم پاتم بزار بالا انشالله ک حامله میشی

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
2728
بزار پریودت تموم بشه روز هشتم پریود قشنگگگگگگ انجامش بده درشم نیار .. بقول دوستم پاتم بزار بالا انشا ...

تخمک گذاری که اون موقع نیست

منظورت هشت روز بعد از تموم شدن پریوده؟

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
بزار پریودت تموم بشه روز هشتم پریود قشنگگگگگگ انجامش بده درشم نیار .. بقول دوستم پاتم بزار بالا انشا ...

اخ اینو من امتحان کردم تو دوماه باردارشدم البته من مشکل خاصی نداشتم ولی میدونم تاثیرداره

دنیا اگه مردبود اسمش دنیا نبود
2738
تخمک گذاری که اون موقع نیست منظورت هشت روز بعد از تموم شدن پریوده؟

نه روز هشت پریود ... اگه قبل تخمک گذاری انجام بشه دختر میشه . 🤗اگه پسر میخواین ک نزدیک تخم گذاری روز ۱۱ تا ۱۴ پریود 

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

بعد از پریودیت باید یه شب در میون نزدیکی کنی .سعی کن یه بالش زیر کمرت باشه که ما تحت گرامیت😂😂بالا بمونه چند دقیقه .گرمی بخور .اگر تونستی از داروخونه کیت تخمک گذاری بخر که فقط روزای تخمک گذاریت اقدام کنی .

میشه برای شادی روح پدرم وتعجیل در ظهور امام زمان سه تاصلوات بفرستین .اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
اخ اینو من امتحان کردم تو دوماه باردارشدم البته من مشکل خاصی نداشتم ولی میدونم تاثیرداره

اررررره خودمم اینجوری باردار شدم . 🤗

2706