2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
چجوری ازش استفاده میکنن

از روز ده سیکلت به بعد هر روز دومین ادرار تو اولی غلیظه به درد نمیخوره میریزی تو یه ظرف بعد یه چیز مثل فلش داره اونو میذاری تو ادرار هر وقت دو خط افتاد روز تخمک گذاریته .اون روز در صد بارداری خیلی بالاست .انشا الله که به حق خانم فاطمه زهرا به زودی زود خبر بارداریتو میدی .

میشه برای شادی روح پدرم وتعجیل در ظهور امام زمان سه تاصلوات بفرستین .اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
از روز ده سیکلت به بعد هر روز دومین ادرار تو اولی غلیظه به درد نمیخوره میریزی تو یه ظرف بعد یه چیز م ...

ممنونم حتماااا میگیرم   انشاللله😍😍😍😍😍😍

دليل خاصي داره كه اين ماه ميخواي باردار بشي؟؟چون هفت هشف ماهگي ميفته تابستون و گرما!!!سختت نيست؟؟الب ...

ن من الان کلا دو ماهه رفتم خودم همیرم خیلی بچه دوس دارن زودتر بچه میخوان برا همون هیجده سالمم هس ب نظرتون ب این زودیا باردار نیشم؟

دليل خاصي داره كه اين ماه ميخواي باردار بشي؟؟چون هفت هشف ماهگي ميفته تابستون و گرما!!!سختت نيست؟؟الب ...

بعدم میخام زودتر باردار شم ک برا بدنیا اووردنش ب محرم نخورم 😞

2706