2752
2734

بيشتر از همه مهمه خودت و همسرت از نظر رواني و مالي امادگي پدرو و مادر شدن رو دارين يا نه؟؟من تو٢٤ سالگي احساس ميكنم زود حامله شدم ولي بعضيا ١٦ سالگي دو تا بچه دار ن و راحتن!!شما ببين قصد ادامه تحصيل نداري؟نميخواي اول بري سركار و مستقل بشي؟؟بچه مانع أهدافت نميشه؟بعد تصميم بگير!ولي در كل من معتقدم حداقل يه سال بايد از عروسي بگذره و زن و شوهر خوب همو بشناسن  و تو زندگي جا بيفتن و اختلافاي كوچيك حل بشه بعد به بچه دارشدن فكر كنن!دوران نامزدي و عقد هرچقدرم طولاني بازم تا نري زير يه سقف نميتوني آدمتو بشناسي

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی هشت روز بعد پریود نزدیکی کردید؟هر روز یا یک روز در میان؟؟

والا یادم نیس ولی اولای ازدواج بود دوروز درمیان حتما و اینکه بعععله حتما به این دقت میکردم که بعده شش روز از گذشتن پریود دیگه حتما هرروز نزدیکی داشته باشم تا نتیجه بگیرم هر چقد هم رابطه نزدیک تخمک گذاری انجام بشه احتمال پسردارشدن زیاده چون اسپرم پسرتنبله ونباید زیاد معطل تخمک بمونه چون ازبین میره ولی اسپرم دختر نسبتا قویه اینارو هم گفتم شاید به دردتون بخوره

دنیا اگه مردبود اسمش دنیا نبود
2731