2733
2734
عنوان

خودارضایی کودکان زیر ۵سال

| مشاهده متن کامل بحث + 37377 بازدید | 115 پست
هورین جان بچت خوب شد؟؟ازت سوال دارم لطفا جواب بده

بله عزیزم خوب شد بسختی با دارو و مراعات کردن حالش و وقت گداشتن فراوان 

زندگی چون پیچکی ست ، انتهایش میرسد پیش خدا ☺
سلام عزیزم ممنون که راهنمایی میکنی  دختر دوساله منم همین مشکلو داره وقتی خستس و وقتی مضطربه تک ...

عزیزم فرزند من کمی بیش فعالی داشت.من متوجه نشدم اما روانپزشک و روانشناس با گرفتن تست و صحبت متوجه شدن.من فکر میکردم بیش فعالی یعنی بچه بالا پایین بپره و ادیت کنه ولی مدلاهای مختلفی دارا.ریسپریدن نیم سی سی براش نوشت و خوابش خوب شدو کمی ارامش گرفت قطعش کرد.مهمترین عامل اینه که به بچه توجه بشه.بچه اصلا نمیدونه چه میکنه مثل ناخن جویدن با مژه کندن.بچه های باهوش و مضطرب اینطور میشن.وقتشو پر کن.تنهاش نزار.بهش نکن نکن نگووو و اصلا به این کارش واکنش نشون نده.حرکتی ازش دیدی ناخوداگاه با حالتی که‌متوجه نشه از کارش سرشو گرم کار دیگه‌کن.مثلا انگار که کارشو نمیبینی بگو عه عروسکت کجا بود؟ کش موهات کو؟ اصلا نفهمه که حساسین بهش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
من اینقدرتواون زمان دنبالت گشتم تو سایت حتی تایپیک هم زدم الان بعد یک سال جواب دادی😂😂😂نبودی تو سا ...

مهارت پیدا کردن تاپیکمو نداشتم

دختر دو ساله منم این مشکل و داره خییییلی ناراحت میشم امیدوارم حل بشه خوب شده بود با دنیا اوندن داداش ...

کم خونیشو حتما درمان کنید.مولتی ویتامین و مکمل بهش بدید با نظر پزشک.

2740
من دکتربیناروپیداکردم پارسال بودتواسپانیابودوازاونجا تماس تصویری داشتیم نوارمغزنوشت که کلاباویزیت خی ...

دوباره گفت واسه نوارمغزبایدهزینه ویزیت بدی که اگه اضطراب داره داروبدم ولی من نتیجه نوارکه خوندم خوب بود مشکلی نداشت دیگه مدرسه ای شدوسرگرم شدیم به نظرم من فقط سرگرمی خوبه برای اینجوربچه ها اخه بچه منم خیلی انرژی داره که میگفتم بیش فعاله ولی نیس بیش فعال خیلی شیطونه

من دکتربیناروپیداکردم پارسال بودتواسپانیابودوازاونجا تماس تصویری داشتیم نوارمغزنوشت که کلاباویزیت خی ...

خیلی کم پیش میاد درخواست نوار مغز بکنه.چون خیلی باهوشه و میره سر علت.علت رو چی تشخیص داد و روند درمان فرزندتون به چه صورته؟ پیشتهادش چی بود به کجا رسیدید؟

2706