2733
2734
عنوان

مامانم ک میاد خونمون مریضم میکنه چیکا کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 872 بازدید | 38 پست
چاره چیه با سر تایید کن حرفاشو بدل نگیر

اخه بخدا از خرجی خودم میخرم براش ی بلوزم شده میخرم میگم مادرمه منه بدبخت مگه حقوق دارم میگم ب مامانم بابام راضی بود تو میخریدی؟پاشد قهر کرد رفت دارم همش گریه میکنم دلش شکسته؟بدبختم من

وا مامان من اصلا نمیزاره خونمون تنها بمونم زنگ میزنه منو میکشونه خونشون که یه وقت خونه غذا درست نکنم خسته نشم خیییییلی هوامو داره حالا من باردارم ولی شما بچه کوچیک داری بالاخره باید مادر بیشتر مراعات کنه 

پسرم با اومدنت زندگیمون جون دوباره ای گرفت و دنیامونو زیباتر کردی الهی همیشه سلامت باشی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توام از لحضه ای دیدیش همش بگو ندارم بدبختم بچم میوه به چشم ندیده  گوشت ندارم بخرم بچم همش تو حسرته فلان دوستم خونوادش هر وقت یه بار کلی واسه بچش خرید میکنن میگن تو این گرونی حسرت به دل نومون نمونه

زندگی میچرخه مثل یه تاس امروز حکم میکنی فردا التماس😏
2731

باید باهاش مدارا کنی چون مادرته...باهاش با مهربونی ص کن بگو مامان جان منم در حدتوانم بهت خدمت میکنم. اینطوری نگو بخدا دلم میشکنه و...مامان بزرگه منم.همینطوریه حتی خییییلی شدید تر مامانم یه عمر باهاش داره مدارا میکنه. ولی هیچ وقت مقابله ب مثل نکرد و نگفت فلانی مادرش براش چیکارا میکنه و ....میگه دلش میشکنه مادره.

چه جالب،،،بر عکس بابای من،،،ماهارو زن مردم میدونه دیگه هیچ توقعی نداره ازمون،،،حتی اخم هم نمیکنه&nbs ...

بابام توقع نداره ولی کاری هم بم نداره انگار غریبم.مادرم کلی توقع داره.بچمو بدم نگه دار میگه فلانی نوشو نگه میداره دخترش ماهانه بش پول میده ک انگار گذاشتم مهد تو بهتر از مهد نگه میداری بچمو

وای انگار مامان منو توصیف کردی چند روز پیش زنگ زده ۵ میلیون بهم قرض بده گفتم ندارم ناراحت شد دیگه بهم زنگ نمیزنه😊

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقدر بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقدر بدن.....!!!!!

مامان من اگه یه طارف بهش کنم فلان چیزو واست بخرم کلی تشکر میکنه میگه همین که به یادم بودی بسه  لازم نیس بخری به جاش اون طارف نمیکنه و کلی چیز واسه منو بچهام میخره

زندگی میچرخه مثل یه تاس امروز حکم میکنی فردا التماس😏
2738
وا مامان من اصلا نمیزاره خونمون تنها بمونم زنگ میزنه منو میکشونه خونشون که یه وقت خونه غذا درست نکنم ...

خوشبحالت.مامان من میگه غذا درست کردن مگه کاری داره؟واسه خودت درست کنو بخور اونم با ۲تا بچه😐😐😑

مامان من اگه یه طارف بهش کنم فلان چیزو واست بخرم کلی تشکر میکنه میگه همین که به یادم بودی بسه   ...

خوش ب حالت...مامان من برا غریبه ها میخره میبره ولی ب ما ک میرسه بچم دستش بخوره چیزی بشکنه کلی دعواش میکنه ک پول ندارم ی بلوز برا خودم بخرم چرا زدی شکستی؟دستت بشبشکنهاونقد گریه کردم ک.حالا من تک دخترم

من اگه پول احتیاج داشته باشم مامانم بفهمه شده قرض میکنه ولی نمیگه قرض گرفتم بهم میده میگه هر وقت داش ...

ما مامانم بفهمه این ماه حقوقمونو دیر میدن اگ بش بدهی داشته باشما منو میکشه ک زود تر بده لازم دارم

2706