2737
2734

کلا انرژی منفی میده مامانم.منه بدبخت چیکار کنم

همش انتظار داره براش بخرم بیارم بپزم هی فلانی رو میگیره منو میگه ک فلانی برا مادرش فلان میخره فلان میپزه میاره میبرتش مسافرت اینا فلانی دامادش خیلی خوبه بشون میرسه ..من خودم جوونی برا مادرم اینارو میخریدم میپختم میبردم خونشون هی دعوتشون میکردم ...فلان کس مادرشون همش خونشون مهمونه...من خودم تا حالا اجازه ندادم شوهرم بگه برا مادرت نخر یا نبر این حقو ندادم و اینا...

همش اینا رو میگه.من افسرده شدم.بخدا منم دو بچه دارم کوچیک خرج خودمونو ب زور میرسونیم تا اخر ماه با حقوق قانون کار...چکار کنم پس من؟تو رو خدا بیاین بگین

مامان منم پر توقعه خیالی نیس

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   

توام بنال بگو نداریم و خوشبحال فلانی فلانی ک خانوادش حمایتش میکنن

هرکسی نمیدونه ک چراحامله نمیشه اینوبخونه https://www.ninisite.com/discussion/topic/2429093/%d9%86%d8%a7%d8%b2%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%b9%d9%84%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%ae%d8%aa%d9%84%d9%81%db%8c-%d8%af%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d9%85%d8%ab%d9%84

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

چه جالب،،،بر عکس بابای من،،،ماهارو زن مردم میدونه دیگه هیچ توقعی نداره ازمون،،،حتی اخم هم نمیکنه 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

اگه خیلی گفت بگو مامان منم در حد توانم سعی میکنم برات کم نزارم

یا اگه گفت فلانی ال و بل میکنه و مامان تو که تو خونه مردم نیستی ببینی.اواز دهل از دور خوش است .تو هم برو همه جا پز ما رو بده چیزی کم نمیشه که

خدا جونم واسه داده و ندادت شکر😍نینی سایتی ها میشه واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات از ته دل بفرستید برام.اگه فرستادید بگید منم به نیت شما ۲ تا بفرستم🤗🤗

اره بگو مامان گوشت نداریم تو یخچال مامان .اخرشم خیلی گ.فت مسافرت ببرش بیرون یه مرغ بخر بزن به سیخ بده بخوره اینقدر نق نزنه 

مامان دلم برات خیییییلی تنگه جای خالیت با هیچ کس پر نمیشه 
مامان منم بعضی موقع ها میگه من یه فرصت پیدا میکنم کاری براش انجام بدم دیگه اونموقع هر کار میکنم دیگه ...

ولی الحق مامانم مهربون با اینکه یه وقتایی میگه ولی همه کارام انجام میده و بهم میرسه ولی خوب دیگه یه درد دل کوچولو هم نکنه که دیگه انصاف نیست