2737
2739
عنوان

باهوشاش بیان معماااا😄😄😄😄😄😄😄😄😄

| مشاهده متن کامل بحث + 346 بازدید | 70 پست

اون شبیه ام انگلیسی چیه اون بالا

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون خط خطیه  از روی امضاش کپی کرده  اون بالا خودکارو امتحان میکرده احتمالا

بگو دیگه من یه ساعت تمرکز کردم رو اون😅

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2728

اگه اون ش باشه شبیه شرجی هست

2740
خب یه راهنمایی کنید .درباره چه موضوع اداری هست؟ برای کار شما امضا کرده یا یادگاری هست؟ می شناسیدش؟

فقط میخوام بدونم میتونه امضا کسی به نام شهرام   یا فامیلی باشه که اخرش حی یا نه  عزیزم

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 
2706