2733
2734
عنوان

باهوشاش بیان معماااا😄😄😄😄😄😄😄😄😄

| مشاهده متن کامل بحث + 346 بازدید | 70 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فرح

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2731

خودتم نمیدونی چیه کههه

شاید چیز خاصی نیست اصلا

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  

پری

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2740
وااااا تو کا میگی علی و مریم و..... اینا نیست پس چه جوری میگی نمیدونم؟ حرفات باهم جور در نمیاد

اخه اینا به اون شخص ربطی نداره علیو پرسیدم  میگن نیست مریمو عشقم  بی ربطه امضا اداریه  

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 
شما خودتم.نمیدونی؟

خب اره  ولی اگه راهنمایی بشم  شاید بتونم حدس بزنم  یا کسی چیزی بگه که عقلامونو روهم بریزیم پیداش کنیم

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 
2706