2733
2734
عنوان

از دست مامانم ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1585 بازدید | 96 پست
گویا یه عده از مادرا حسادت دارن بچه ها میگن اینجا

حوصله داشتی تاپیکای قبل منو بخون....از مادرم نوشتم....من تازه دوساله مادرمو شناختم....بدترین بلاهارو سرم اورد ولی باز میگفتم مادره منظور نداره...الان فهمیدم بشدت حسادت زندگیمو میکنه!از درون مشکل دارم...ولی ظاهر زندگیم توپه...شوهرم از لحاظ مالی بشددددت دست و دلبازه....مامانم نمیتونه رفاهمو ببینه...پوشیدن و خوردن و گشتنمو تحمل نمیکنه....باورم نمیشد حسادت میکنه!خیلی خبیثه...خیلی

ببخشید میشه بپرسم مشکلتون چی بود که با هومیوپاتی درمان شدین؟ 

تنبلی تخمدون شدید وعفونت وسینوزیت 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم برا منم همین اتفاق دقیقا 12 سال پیش افتاد مادرم چند روز قبل از زایمانم اومد و دوهفته بعد از زایمانم رفت فقط با یه تفاوت که اون دلش نمیومد همسرم کار کنه و نمیگذاشت همسرم غذا درست کنه دیگه کاره من قوز بالا قوز بود افسردگیه شدید گرفتم ولی فرصت فکر کردن بهش رو سالهاست دیگه ندارم و الان که تایپیک شمارو خوندم خاطراتش برام زنده شد الان میگم پدر و مادر در هر صورتی نعمتن

2742
همش کاملا خوب شد؟ منم برا جوشای صورتم دارم میرم تا حالا دو جلسه رفتم خیییلی خوب شدم تقریبا دیگه جوش ...

انشالله شما هم کامل خوب بشین .خیلی از خانم ها درگیر کیست واندومتریوز وتیرویید و.. هستن ولی متاسفانه اطلاعی از هومیوپاتی ندارن برای درمان سریع وکاملشون

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
انشالله شما هم کامل خوب بشین .خیلی از خانم ها درگیر کیست واندومتریوز وتیرویید و.. هستن ولی متاسفانه ...

ممنونم آره واقعا من هنوزم شوهرم میگه این الکیه و تو با تلقین خوب شدی😒😒😒😒

ممنونم آره واقعا من هنوزم شوهرم میگه این الکیه و تو با تلقین خوب شدی😒😒😒😒

تلقین چیه خیلی از فامیلام  خوب شدن .از نمونه هاش اعصاب تیرویید زانو درد وکیست وپوست تو خونواده نزدیک خودم فقط