2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اسم برای شوهر رو دیگه ندیده بودم😐😐😐😐 اسم شوهر من علی هست بنظر من خیلی قشنگه من دوست دارم این ا ...

کحایی تو دختر 

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....
2731

مادرشوهرمن اسم شوهرم روگذاشته امیرعلی سیدم هست حتماااااااااباید بهش بگه سید امیرعلی😐

بگی سید علی ناراحت میشه چیزی میگه همینقدرکه مادرشوهرمن عجیب رمانتیک بودن علی توهم عجیب🤣

2740

اسم رمانتیک دقیقا چیه

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.بعضی وقت ها باید ناراحت شوی. باید دست از سنگ بودن برداری. نشان بده که برایت مهم است که تو هم ناراحت میشوی از رفتار هایشان از حرف هایشان از قضاوت های ناحقشان عمری از احساساتت گفتی و خندیدند دروغ میگفتند در حالی که تو حقیقت را میدانستی بگذار بفهمند ساده نیستی نگذار مهربانیت دیگران را بد عادت کندتا هرطور دلشان خواست با تو رفتار کنندمهربان باش ولی ساده نه !ببخش اما فراموش نه !به خودت حق بده گاهی ناراحت شوی تو قبل از آنکه هرچیزی باشی انسانی...

عهههه علیه😂

دنیاهمه‌هیچ...                    واهل‌دنیاهمه‌هیچ ...         ای‌هیچ... برای‌هیچ... برهیچ‌مپیچ...       دانی‌که‌ازآدمی،چه‌ماندپس‌مرگ؟... عشق‌است‌ومحبت‌است‌وباقی‌همه‌هیچ...♡

اسم رمانتیک نیست عزیزم  اصلا واژه رمانتیک برای اسم به کارنمیره

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!

من دوست دارم بسیار

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا