2733
2734

یه مدت پسرم با تبلت زیاد بازی میکرد پشیمونم و دیگه کنترل کردم خدا رو شکر از سرش افتاده 

کوچیک بود فرستادمش مهد فکر میکردم از یه لحاظی براش مفیده که کمی هم بود ولی ضرر هم داشت

زیر ۴ سال مهد نرن خیلی بهتره بنظر من 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والله ما از خودمون زدیم برای بچمون در حقش هیچ کوتاهی نکردیم یه کوتاهی کردیم خواهر و برادر براش نیاوردیم و نمیاریم اینم کنار چیزهایی که براش فراهم کردیم و شلوغی دورش به چشم نمیاد بزرگ میشه خودش خانواده تشکیل میده من و باباشم کنارشیم ورثه خور زیادی هم نداره که آخر عمری همدیگه رو بکشت

2731

کار هایی که خوش حالم کردمو میگم

اول اینکه نذاشتم مثل خودم تک فرزند بمونن

دوم اینکه خیلی قووورت دادم و به خودم فشار آوردم و میارم تا بچه هام متوجه دعوا و بحث های خیلی جدی و دردآور منو همسرم نشن واضطراب نگیرن

سوم اینکه بهشون آداب جزیی مثل آب و غذا خوردن و درو بستن و .... یاد میدم 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

سر دختر بزرگم خیلی کم حوصله بودم و سرش غر میزدم اونم یکم بزرگتر شد خیلی لجباز شد ازین بسیار پشیمونم و غصه می خورم هر وقت حوصله گریه و لجبازی بچه داشتید و تونستید صبور باشید بچه بیارید

من کاربر خربوریدان نیستم فقط ایشون رو دوست دارم کارآگاهان سایت لطفاً ایشون رو اذیت نفرمایییید باتشکر،🥰

من مادر نیستم مجردم ولی از زبون یه مادر شنیدم که داغ دختر بچه ش   ب دلش موند میگفت کاش میزاشتم بیشتر  بچگی کنه کاش میزاشتم بیشتر بازی کنه گل بازی کنه بیشتر خاک بازی کنه نمیگفتم اه این کثیف اون کثیف دست نزن خاکی میشی گلی میشی لباست خراب میشه از این حرفااا  یه کلام کاش میزاشتم همون 5 سال عمرشو ب معنا واقعی زندگی کنه باید و نباید نمیکردم 😔

2740

من اینکارو نکردم ولی خیلی دیدم از سن کم بچه را به گوشی عادت دادن......بزرگترین اشتباهه...ریشه خیلی از مشکلات و لجبازی و پرخاشگری بچه تو سن کم همینه...که متاسفانه اگر زود به دادش نرسی روش میمونه

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم

خداروشکر پشیمونی واسه پسرم ندارم بشدت روی رشد ذهنی و جسمی پسرم حساسم حتی الان که باردارم و حال خراب بازم براش کم نمیذارم یک و نیم سالشه فوتبال بازی میکنه و قصد دارم سه سالگی ببرمش کلاس های مختلف 

اهنگ میخونه اما نامفهوم ...محیط خونه براش شاد کردم با همسرم بحث نمیکنم چون روحیه ی بچه ام برام خیلی مهمه

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
والله ما از خودمون زدیم برای بچمون در حقش هیچ کوتاهی نکردیم یه کوتاهی کردیم خواهر و برادر براش نیاور ...

منم همیشه میگم ارث فقط برا یه نفر باشه بهتره. شوهرم میگه همینو ب بهترین شکل بزرگ کنیم دیگه بچه براچیمونه.ولی دخترم میخواد خیلی 🥲

2706