2733
2734
عنوان

پشیمونی و حسرت های یک مادر

| مشاهده متن کامل بحث + 771 بازدید | 68 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نذاشتم پسرم مث بچه های دیگه لج کنه، هروقت لج کرد من بیشتر لج کردم و در آخر پسرم کوتاه میومد. سر همین لج کردنا غرورشو میشکست که کوتاه بیاد. بارها وقتی دیدم بچه های دیگه لج میکنن و مامانشون کوتاه میاد و قربون صدقه میره گریه کردم😭

بالاخره بعد 3 سال خدا به منم نی نی داد، درست وقتی که تو اوج ناامیدی بودم... خدایا شکرت......... به امید بارداری همه منتظرا
اینکه زیاد میزنمش واقعا خیلی از لحاظ روحی بهم ریختم وو اینو سر بچه هام خالی میکنم 

خدا به دلت آرامش بده هر جور میتونی خودتو آروم کن و بچه رو نزن وقتی یکم حال روحیت بهتر بشه عذاب وجدان این زدن ها و همینطور تاثیری که بعداً رو شخصیت بچه ت میزاره و هر روز جلو چشمته نمی آره رنگ آرامش ببینی

من کاربر خربوریدان نیستم فقط ایشون رو دوست دارم کارآگاهان سایت لطفاً ایشون رو اذیت نفرمایییید باتشکر،🥰

خدا وند رو سپاس کاری انجام ندادم که ناراحت کننده باشه، اما با کمال میلم کارم رو که بسیار دوسش داشتم و وجهه ی بالایی داشت به خاطر کودکم کنار گذاشتم و وظیفم بود و خوشحالم، و دیگر اینکه به دلیل آگاهی و اینکه خودم روانشناس کودک هستم در آموزش و پرورش بسیار موفق بودم و کودکی شاد دارم و نیز بسیار مهمه با همسرم در این امر بسیار هماهنگیم...و مهمتر اینکه اجازه ندادم دیگران کوچکترین دخالتی و تربیت کودکم داشته باشند و همیشه در کنارش حضورم پررنگ بوده و هرگز آغوشم رو براش دریغ نکردم...آرزو دارم خداوند به همه ی ما علم، آگاهی و صبر عنایت کنه که بتونیم فرزندانی شاد داشته باشیم...

چقدر حالم خوبه....خدا جون می خوام ببوسمت، اجازه هست!

اینکه رو تربیت دینی شون حساسم و اجازه نمیدم هر چیزی رو ببینن یا بشنون تا وقتی که بتونن خوب و بد رو تشخیص بدن و تازگی ها دارم اثر این مراقبت رو میبینم 

در مقایسه با هم سن و سالاشون خیلی باانگیزه تر و آروم تر و مهربون ترن

یکی دیگه اینکه دولت دارم یه خانواده باشیم به معنای واقعی کلمه؛در کنار محبت و عشق ورزی ؛حتما باید خواهر و برادر داشته باشن تا بتونن خیلی از چالش ها رو تو محیط امن خانواده تجربه کنن و یاد بگیرن و از اینکه میبینم چقدر به هم محبت میکنن قند تو دلم آب میشه

یکی از پشیمونی هام اینه که امسال تو درس بچه م سختگیر بودم و تصمیم گرفتم سال دیگه این سختگیری رو تعدیل کنم

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم همیشه میگم ارث فقط برا یه نفر باشه بهتره. شوهرم میگه همینو ب بهترین شکل بزرگ کنیم دیگه بچه براچی ...

این خوبی در حق بچه نیس...ظلمه 

اینو از زبون کسی بشنو که تک و تنهاس و تو خوشی و ناخوشی احدی رو نداره یه زنگ بزنع بگه برادرم خواهرم بیاین پیشم کلی هم ثروت از پدر و مادرم میمونه اما ذره ارزش نداره وقتی تک و تنهام 

فقط 27 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
نذاشتم پسرم مث بچه های دیگه لج کنه، هروقت لج کرد من بیشتر لج کردم و در آخر پسرم کوتاه میومد. سر همین ...

چه نکته ی مهمی گفتی عزیزم

آفرین که متوجه اش شدی

هیچ وقت دیر نیست برای جبران

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دقیقااااااااا

عاااا🤣💔 ی بابا که فکر می‌کنه با لجبازیش می‌تونه زندگی رو نگه داره 

با زندگی با خانواده خودش باعث میشه زندگیش حفظ بشه ولی نمیدونه داره تر میزنه ب آینده این بچه😄

من و تو شاید دنیامون یکی بود ...شاید رویامون یکی بود ...💖🌼 زندگی زیباست ای زیبا پسند/ساده اندیشان به زیبایی رسند/آنچنان زیباست این بی بازگشت/کز برایش میتوان از جان گذشت🫂🫀یه روزی یه کودک درون داشتم که الان خیلی وقته رفته ، الان بهم میگن بزرگ شدی ، بزرگ شدن همون دل شکستگیه؟!🖤/قصد دارم بودنم مفید باشه برای سایت کاربرسال۹۹هستم 🌼می‌خوام از هرچیزی هر تجربه ای دارم در اختیارتون بزارم 🌱/.با افتخار لر هستم🫀/کلی آموزش قنادی قراره بزارم براتون👌🏻🌼 دلبرمومشکی۲💕
این خوبی در حق بچه نیس...ظلمه  اینو از زبون کسی بشنو که تک و تنهاس و تو خوشی و ناخوشی احدی رو ...

ماهم که داریم شدن قاتل روح و روانمون  .حداقل پول داری همون پولم گرفتن به ما ندادن 

این خوبی در حق بچه نیس...ظلمه  اینو از زبون کسی بشنو که تک و تنهاس و تو خوشی و ناخوشی احدی رو ...

دوست های من که تک فرزند بودن اینقدر غصه خوردناشونو دیدم که از همون نوجوونی تصمیم گرفتم حداقل سه فرزند داشته 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

شوهرخودمم تکه خیلی راضیه. حتی از پدر و مادرشم دوریم . ولی خواهر خیلی خوبه. از نظر مالی شرلیطشو ندارم اصلا. بنظرم ظلمه ب بچه

خدا به دلت آرامش بده هر جور میتونی خودتو آروم کن و بچه رو نزن وقتی یکم حال روحیت بهتر بشه عذاب وجدان ...

مریضی و فوت پدرم خییییییلییییی برام سنگینه پسربزرگم باکوچیکه نمیسازه همش دعوا گریه اصلا حوصلم نمیکشه شاید افسردگی گرفتم نمیدونم 

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستید🖤🖤🖤تازه ازدستش دادم😭😭
2706