2733
2734
عنوان

میخوام برم باشگاه بدنسازی

496 بازدید | 11 پست

میخوام برم باشگاه بدنسازی 

قبلا ایروبیک کار میکردم

استرس دارم شاید خنده دار باشه ولی خجالت میکشم برم اونجا بلد نباشم با دستگاه کار کنم یا از تردمیل بیوفتم اولین باره میخوام برم

چجوریاست؟

یار خوب را روز بد باید شناخت...

کسیکه اولین باره داره میره کاملا طبیعیه بلد نباشه عزیزم

تردمیل هم اکه از من میشنوی بجلش الپتیکال کارکن 

به بدنت یه گیره وصل کن خواستی خدای نکرده بیوفتی سریع خاموش میشه دستگاه

🧚‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من سه ماه میرم

عالیه

برو حتما

چیز سختی نداره

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
اخه یکی از اشناهای شوهرم میره اون بهم گفت بیا خیلی باهاش رودروایسی دارم ابروم پیشش نره

نه فدات شم

من بعنوان کسیکه ۱۲ ساله سابقه دارم و ببینم کسی تازه داره کارو شروع میگنه جز حس کمک و راهنمایی هیچ حس دیگه ای ندارم بهش نه به اندامش نه به کاراش

🧚‍♀️
اخه یکی از اشناهای شوهرم میره اون بهم گفت بیا خیلی باهاش رودروایسی دارم ابروم پیشش نره

ب مربی بگو من هیچی بلد نیستم...همه چیزو توضیح میده برات هی اصرار کن ک بلد نیستم

زندگی پانتومیم است...حرف دلت را به زبان بیاوری باخته ای👆👇👉👈
2738

من خودم باشگاه میرم اصلا نیازی نیست که نگران باشی هر کی میره باشگاه اولش بلد نیست و مربی وظیفه داره آموزش صحیح حرکات رو توضیح بده بعد از یه مدت هم همه حرکات رو یاد میگیری 

از تک تک دوستای نی نی سایتی عزیزم میخوام که برای منم دعا کنید تا خدا حاجت منم بده🙏 (این تنها آرزوی منه)خداجونم برام معجزه کن خسته شدم از این وضعیت خدایا منو تو آغوش پر مهرت بگیر) ۱۸آبان ۱۴۰۲