2737
2739
خیلی بد رفت خیلی ی لحظه جلو چشام سیاهی رفت.ازش نمیگذرم ی روز تاوان اشکامو پس میده

بگذره ...تلخیش کمتر میشه... تاوان ک آره پس میده شک نکن

امروزی جوری بغلم کن 💑انگار ک فردا میمیرم....فردا چطور ؟فردا جوری بغلم کن انگار ک از مرگ برگشتم😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جرئت نمیکنم میگم شاید گوشیش دست کسی باشه دوس دارم ب همین توهمم ادامه بدم ک بدونم زندس آخه خیلی سخت ...

اره اینم حرفیه منم میگم زندس

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
2731

استارتر شرایطتتو داشتم دوسال بایکی بودم که نابودم کرد بهم خیانت کرد الان برگشته ومن دیگه نمیخوامش 😊

هیچی مثل اولش نمیشه فقط تو قوی میشی و زرنگتر

و احساساتت عوض میشه عاقلتر

منم حال بدی داشتم کارم به روانپزشک کشید

الان میخندم به این دوران خودمو لعنت میکنم واسه گریه هایی که کردم 😊چون راهمو پیدا کردم یه نفرم اومده تو زندگیم که خیلی مرده

احساس سوختن به تماشا نمیشود. آتش بگیر تا که بدانی چه میکشم !
کسی بگه گمشو از زندگیم ،له نمیشه غرورت؟

توم برو 

بزار بره ب درک😐

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
2740
استارتر شرایطتتو داشتم دوسال بایکی بودم که نابودم کرد بهم خیانت کرد الان برگشته ومن دیگه نمیخوامش 😊 ...

خداروشکر .ولی من دیگ دوس ندارم اسم مردی رو حتی ب زبون بیارم .ما حتی اسم بچهامونم انتخاب کرده بودیم  .مامانم خبر داشت ،داشت کاراشو درست میکرد بیاد جلو نمیدونم چیشد هی

من بخاطرکسی ک دوستش داشتم  قرص خوردم بعدیماه معدم داقون شد بستری شدم بیمارستان یکس دیگ خاستگاری ...

همین دیگ تا خدا نخاد هیچی نمیشه ،من اینهمه ب خدا التماس کردم اینهمه دعا کردم ختم خوندم نذری دادم ولی صدامو نشنید😔

خداروشکر .ولی من دیگ دوس ندارم اسم مردی رو حتی ب زبون بیارم .ما حتی اسم بچهامونم انتخاب کرده بودیم & ...

منم مثل تو روزو شب کنارش همه جا خاطره هرجا که بگی جوری که دلم نمیخاس پامو بیرون بذارم هرجا میرفتم گریه میکردم،این هیچی کلی یادگاری کادو لباس که جلوچشم بود البته الانم هست

پیک نیکای دونفره هرچی که تو فکرشو بکنی دوساله تموم تقریباهرروز از صب تاشب کنار هم،شبا بیاد زیر پنجره اتاقم تاصب؟؟ولی چیشد اون عشق اتشین؟تهش هیچی 😊متاسفانه فراموش نمیشه ااماخب قوی میشی منم کسیونمیخاستم اما کم کم تونستم

منم ازخدا نابودیـشو خواستم😂خب نابود که نمیشه اما یه روزی میفهمه که بدردت نمیخوره من که بدردم نخورد فهمیدنش الان که پشیمونه وزنگ میزنه بدتر میترسم حالم بدمیشه میگم کاش ازخدا نمیخاستم پشیمونیشو

اخه ادم ارزشوداره واسه یه بی لیاقت که بهت پشت کرد وعین خیالش نیست قرص بخوری بره گمشه باباتوالان باید ...

اخه میدونی چیه جدیدا میگفت لیاقت تو خیلیه هه.من ک میدونم ی روز باز پشیمون میشه ولی دیگ نمیزارم بهم توهین کنه با رفتاراش .اصلا دیگ نمیشه ذات کسیو تشخیص داد منی ک بعد دوسال الان چهره اش میبینم .همش خودم لعنت میکنم برا انخابی ک کردم .اجیم میگفت این با همه اس میگفتم ن  بهم وفاداره دوسم داره 

2706