2752
2734
عشقم ب قول همه دوس پسرم .ی مدت میگفت وقت ندارم امشب فهمیدم ک فقط حوصله حرف زدن با منو نداشته و سرش گ ...

توقع نداشته باش اینجاا درک بشی چون الان لهت میکنن هی میگن بابا فلان پیش میاد پیچونده فلانن..جدی نگیرشون ...دوم اینک عزیزم ببین این یه بحرانه پیش اومده تو باید مدیریت کنی و ازش بیای بیرون مث یه قهرمان خودکشی چیه...رفته نمیگم ب درک چون ادم دوسنداره عزیزش بره ب درک ولی گلم اون رفته قوی باش دو سه هفته طاقت بیاری تحملش راحت میشه برات ولی فراموش نه چون بد رفته

امروزی جوری بغلم کن 💑انگار ک فردا میمیرم....فردا چطور ؟فردا جوری بغلم کن انگار ک از مرگ برگشتم😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عشقم ب قول همه دوس پسرم .ی مدت میگفت وقت ندارم امشب فهمیدم ک فقط حوصله حرف زدن با منو نداشته و سرش گ ...

من بخاطرکسی ک دوستش داشتم  قرص خوردم بعدیماه معدم داقون شد بستری شدم بیمارستان یکس دیگ خاستگاری کرد توبیمارستان ازدواج کردم خخخ ول کن بابا تاخدانخادنمیشه

سرسری ردشو و زندگی کن دقت دق ات میدهد
2731

اخه ادم ارزشوداره واسه یه بی لیاقت که بهت پشت کرد وعین خیالش نیست قرص بخوری بره گمشه باباتوالان بایدکاری کنی که اون واسه ازدست دادنت قصه بخوره نه تو

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
طرف بعد ۱۵ سال زندگی طرف بهش خیانت کرده...ولی دوباره خودشو نباخته و جمع کرده...قوی باش..میدونم سخته. ...

میدونم .ولی کاری میکنم ای روز پشیمون بشه ولی دیگ دیره اون موقع

کسیو نداره.فقط  پدر داره .آخه دست کسیم باشه ۱ روز ۲ روز ۱ ماه ن ۳ ماه هروز آنلاین باشی 😂

مجردی؟

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
توقع نداشته باش اینجاا درک بشی چون الان لهت میکنن هی میگن بابا فلان پیش میاد پیچونده فلانن..جدی نگیر ...

خیلی بد رفت خیلی ی لحظه جلو چشام سیاهی رفت.ازش نمیگذرم ی روز تاوان اشکامو پس میده

آره

خسته نباشی دلاور من بودم هزار و هشصد بار بش پیام داده بودم زنده ای یا مردی

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...