2733
2734
عنوان

اسم سه قلوهای من

| مشاهده متن کامل بحث + 4842 بازدید | 133 پست
اراد .هیراد.نیهاد ایهان.ویهان.یوهان

چینی شدن که

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سبحااااااااان قشنگه....😨😨😨نفس کشششششششش. اسم بچه منه😜

اخی الهی...خدا سلامت نگهشون داره....اسم سلیقه ای هست...مهم اینه شما پسندیدی و حس خوبی بهش داری

خدا رو شکر که در تاریخ 2020/2/2 من و همسرم در آمریکا هستیم(من ملکه آبی پوش آتلانتا هستم).ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله
2728
اول فامیل بچه هات چیه استارتر با دارو باردار شدی که سه قلو داری؟

عزیز دوقلویی خیلی داشتیم توفامیل واینکه من بیت کیلو کم کردم ،دکترم گفت تخمدانات خیلی فعال شدن

این هم نفسی،چ حس وحالی دارد.درپیکرمن چهارقلب❤❤❤❤دارد،ضربان.🙏... در دلم 💖کسانی 👶👶👶جای دارند که درتمام زندگی ام اکنون آنهارا حس میکنم💞 وبه خاطروجودشان باخداوند درخلقت شریک شده ام  🙏 ندیده دوستشان دارم  وعاشقانه منتظر حضورشان درآغوشم هستم...      (ممنون میشم،برای سلامتیشون دعا کنید🙏 )
رفتی تاپیکای منم گشتی😂😂😂😂😂😂😂چقدر. مهمم😂😂😂😂

نه خیلی وقت پیش دیده بودم..اکثر کاربرارو میشناسم..نگاه ب تاریخ عضویتم نکن😉😉

من دوباره اومدم که دختر خوبی بشم😉دوباره شروع کنمو سر قولم بمونم😉وزن اولیه ۸۹...وزن فعلی ۶۷.==>۶۶۸۰۰...هدف اول۶۵🔒هدف دوم۶۲🔒هدف سوم۵۹🔒هدف طلایی۵۷🔒💛گروه ابی💙 اما ب همین زودی گروه طلایی میشم💛قد۱۶۷💪
2740
فقط اومدم بگم اینجا برا اسم نظر سنجی نکین کلا آدمو ناامید میکنن😂

خداییش عنان آخه؟😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
نه خیلی وقت پیش دیده بودم..اکثر کاربرارو میشناسم..نگاه ب تاریخ عضویتم نکن😉😉

پس دعاکن خدا بمن ی دوقلو بده من هم پسر میخام هم دختر 😁😁😁

من ب تاریخ عضویتا نگاه نمیکنم خیلی باحال بود ک یادت مونده😂😂😂

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
2706