2733
2739
عنوان

اسم سه قلوهای من

| مشاهده متن کامل بحث + 4846 بازدید | 133 پست

خدا نگهشون داره 

یه اسم قشنگ تو رو خدا اخه عدنان 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هنر نزد ما ایرانی یاست و بس 😂رو هر اسمی یه مخفف اسم مستعار میزارن

یکی چند روز پیش تاپیک زده بود دختر خالش به دوستش کوثر گفته بود کثی

چقد خندیدم

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم. 
2731
عدنان قشنگ نیست ولی اون دوتا خوبن  احسان، ماهان، نیکان، آرمان

اگه یکیش دختر بود فاطمه میزاشت با احسان و آرمان میشدن خانواده همسرم😄😄😄😄

واسه خوشحالیش هر کاری میکنم."هـــر کــاری"  
شما ک توی تاپیکات گفتی دختر میخوای ک😐 ولی در کل ایشالا هرچی دوسداری خدا بهت بده😊

رفتی تاپیکای منم گشتی😂😂😂😂😂😂😂چقدر. مهمم😂😂😂😂

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
سلام گیسو جان   تو اینستا فالووت کردم میخاستم عکسها هانا کوچلو مرتب ببینم❤

سلام عزیزم هموناس که اینجا دادم یکم از بقیه عکس داخلشه راضی نبودن پیج عمومی بشه❤

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2740
یکی چند روز پیش تاپیک زده بود دختر خالش به دوستش کوثر گفته بود کثی چقد خندیدم

وای😂😂😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
من باشم متفاوت میذارم آریا هیراد بردیا دلیل نمیشه چون ۳ قلوعه شبیه باشن

یه بار خواب دیدم خدا یه دوقلو بهم داده اسمشونو گذاشتم عماد و پویان

اونجا بود که دیدم متفاوت هم قشنگه البته هیچ وقت دو قلو باردار نشدم😁

🖤