2737
2734
عنوان

اسم سه قلوهای من

| مشاهده متن کامل بحث + 4842 بازدید | 133 پست
اخی الهی...خدا سلامت نگهشون داره....اسم سلیقه ای هست...مهم اینه شما پسندیدی و حس خوبی بهش داری

پارسا انتخاب من بود بچه دومم پدرشوهرم نظر داد ماهم احترام گذاشتیم ب نظر ایشون .

یه روز اینجا مینویسم ک بالاخره لکنت زبان پسرم خوب خوب شده 💜.....خدای مهربونم شکرت که بعد سه سال لکنت پسرم خوب شد🥰
عزیز دوقلویی خیلی داشتیم توفامیل واینکه من بیت کیلو کم کردم ،دکترم گفت تخمدانات خیلی فعال شدن

ایشالا به سلامتی دنیا بیان خداحفظشون کنه برات

گله از دست کسی نیس ، مقصر دل دیوانه ماست😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پارسا انتخاب من بود بچه دومم پدرشوهرم نظر داد ماهم احترام گذاشتیم ب نظر ایشون .

چه عروس خوبی که قبول کردی...اسم پارسا رو دوست دارم سلیقه تون خوبه  

خدا رو شکر که در تاریخ 2020/2/2 من و همسرم در آمریکا هستیم(من ملکه آبی پوش آتلانتا هستم).ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله
2728

مرسی از نظراتتون.وامیدوارم برای سلامتی نی نی هام هم دعا کنید.کلی ممنونم😍🙏

این هم نفسی،چ حس وحالی دارد.درپیکرمن چهارقلب❤❤❤❤دارد،ضربان.🙏... در دلم 💖کسانی 👶👶👶جای دارند که درتمام زندگی ام اکنون آنهارا حس میکنم💞 وبه خاطروجودشان باخداوند درخلقت شریک شده ام  🙏 ندیده دوستشان دارم  وعاشقانه منتظر حضورشان درآغوشم هستم...      (ممنون میشم،برای سلامتیشون دعا کنید🙏 )
2738
چه عروس خوبی که قبول کردی...اسم پارسا رو دوست دارم سلیقه تون خوبه    

پدر شوهرم مرد خوبیه اخه.   فدات شم نظر لطفته دوست خوبم😍😍

یه روز اینجا مینویسم ک بالاخره لکنت زبان پسرم خوب خوب شده 💜.....خدای مهربونم شکرت که بعد سه سال لکنت پسرم خوب شد🥰
یه سوال استارتر جان. کاری کردی سه قلو باردار شدی؟

تو فامیل دوقلو زیاد نداریم،حتی یدونه سه قلو هم داریم.واینکه قبل بارداری بیست کیلو کم کردم،تخمدانام فعالترشدن.

این هم نفسی،چ حس وحالی دارد.درپیکرمن چهارقلب❤❤❤❤دارد،ضربان.🙏... در دلم 💖کسانی 👶👶👶جای دارند که درتمام زندگی ام اکنون آنهارا حس میکنم💞 وبه خاطروجودشان باخداوند درخلقت شریک شده ام  🙏 ندیده دوستشان دارم  وعاشقانه منتظر حضورشان درآغوشم هستم...      (ممنون میشم،برای سلامتیشون دعا کنید🙏 )
طبیعی عزیزم،خیلی دعاکن برامون

ایشالا پهای سالم و صالح به دنیا بیاری سوره عصر زیاد بخون من خیلی خوندم بچم ارومه

تو خونوادتون داشتین چند قلو؟

به کسی نگو زیاد چشمت میزنن عزیزم.

ایشالا چشم بد ازت دور باشه یه و ان یکاد پیشت بزار مردم این روزا خیلی مشکلات ناباروری دارن

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه
ایشالا پهای سالم و صالح به دنیا بیاری سوره عصر زیاد بخون من خیلی خوندم بچم ارومه تو خونوادتون داشتی ...

مرسی عزیزم،بله دوقلو زیادداریم.ب فامیل اصلا نگفتیم.فقط خانواده خودم میدونند.توکلمون ب خداست ،دعاکن زودنیان،همه اززایمان زودرس میترسونن.خدا نگهدار بچه شماباشه😍🙏