2733
2739
قران زیاد خوندم بی فایدستتتتتت

بگو اثر نکرد عزیزم بیفادست ی گناه میندازه پای خودت 

ن ک فکر کنی غرور دارما نه بقران جای خواهر خودمی هونقدر عزیز کلی گفتم منم شاید کلی مشکل دارم حل نشده 

میتونی زنگ بزنی دفتر یکی از ایت الله ها و نحوه خوندن ی چله برای بخت گشایی یا .....رو بپرسی

منم ی زمانی چله و اینا زیاد بر میداشتم اثر نمیکردن انگار تو اوج ناامیدی یهو ی چیزایی درست شد چله بردار عزیز دلم 

تُ♥️ز جان خوشتر amir♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من درکت میکنم هی دعا بخونی و اثر نکنه یعنی چی بهت حق میدم منم ی روزی مثل خودت بودم 🥲نذر نمکم خیلی جوابه نذر و چله میشناسم خاستی در خدمتم و یه سری راهکارا 

چله معمولی زیارت عاشورا خیلی عالیه ختم و چله گروهی توسل به مادر حضرت ابولفظل و حضرت زهرا با چله دیگه اینکه سوره بقره رو مدت بخون یا بزار تو خونه پخش بشه عالیه اگ بختت بستس باز میشه نماز خوندن تو مسجدم خوبه و عالی 

تُ♥️ز جان خوشتر amir♥️
2731
من اگ گفتم سمت دعاهم نری خودم ازش خیلی بلا سرم اومد تا رهاش کردم کلیم پولم رفت عزیزم ♥️😘من از حرفام ...

مدونم عزیز دلم ،،من خودم زیاد قران مخونم مگم دعا نویس الکی هست ولی یک وقت های شیطون گولم مزنه از ناامیدی به این چیزها فکر مکنم

2740
دارم بفرستید

ختم سوره یس به این ترتیب 

اول ترک گناه و نماز اول وقت 

دوم خواندن سوره یس بعد از نماز صبح 

و تقدیم ثواب اون به حضرت فاطمه س و خواستن حاجت 

مدت چهل روز این برنامه رو رعایت کنید