2752
2734

بی بی با چند روز تاخیر مثبت شده،؟

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش زندگی برعکس شروع میشد ...پیر به دنیا میومدیم با یه عشق جوون میشدیمآخرشم یه شب تو بغل مادرمون میمردیم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بی بی با چند روز تاخیر مثبت شده،؟

بي بيم كمرنگ بود اما من كلا ازمايش دادم يبار بتام ٦٦ بود گفت مشكوكه در روز ٤ تاخير يه هفته ديگه رفتم ١٠٧٩ بود گفت اوكي، بعد نوبت زد واسه سونو كه اينجوري گفت…

نه زود رفتی که

۸ هفته برو

فقط 28 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🩵✨۱۴۰۳/۰۲/۱۹سرتاپاخزانیم،امادم‌ازشوق‌بهاران‌میزنیم:)🌿      عقاید‌ساختگی،اسودگی‌ساختگی‌‌و‌شکننده‌هم‌در‌پی‌دارد"              «زندگی در نهایت همهٔ مارا می‌کشد!»         

خب برطبق بتای اول احتمالا لقاح دیر تشکیل شده و سن بارداریتون کمتره احتمالا برای همون تو سونو دیده نشده نگران نباش برات خوب نیست

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
خب برطبق بتای اول احتمالا لقاح دیر تشکیل شده و سن بارداریتون کمتره احتمالا برای همون تو سونو دیده نش ...

اين دكترا خيلي بد برخورد ميكنن كاش لااقل يكم اميدوارانه تر صحيت كنن… بخدا خيلي تاثير داره هرچي بخواد بشه كه ميشه اما لااقل استرس ادم كمتر ميشه

تا هفته 8 صبر کن منم زود رفتم هیچی دیده نشد گریه چرا استرس رو از خودت دور کن که سمه

اخه خود دكتر واسم نوبت زده بود حتما انتظار داشته ببينه ديگه، اما خودمم خوندم كه تا ٨ هفته جا داره

اين دكترا خيلي بد برخورد ميكنن كاش لااقل يكم اميدوارانه تر صحيت كنن… بخدا خيلي تاثير داره هرچي بخواد ...

بله می‌دونم من دکترم خودش خیلی خوش اخلاقه ولی ماماهای زیر دستش چون تجربشون کم بود بهم استرس میدادم من سه روز بعد موعد بتام ۱۴۰بود بهم گفتن کودوباره آزمایش بده ببینیم بتات می‌ره بالا اصلا بچت رشد داشته دوروز بعدش بتام ۳۱۰بود بازم میگفتن بتات زیاد رشد نداشته ولی دکتر خودم گفت مشکلی ندارن زیاد به حرفاشون اهمیت نده همه چیز دست خداست نگاه کن اونا یه جوری حرف میزدم که انگار قلبشم تشکیل نمیشه ولی من الان سه ماهمه همه چیز و بسپار به خدا

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
بله می‌دونم من دکترم خودش خیلی خوش اخلاقه ولی ماماهای زیر دستش چون تجربشون کم بود بهم استرس میدادم م ...

خدا رو شكر عزيزم… انشالا صحيح و سلامت بغل بگيريش، دوران سختيه اميداورم براي همه بدون تنش و استرس و با سلامت پيش بره

خدا رو شكر عزيزم… انشالا صحيح و سلامت بغل بگيريش، دوران سختيه اميداورم براي همه بدون تنش و استرس و ب ...

انشالله عزیزم همچنین

2706