2733
2739

این ماه هم لتروزول خوردم هم امپول زدم ک دوتا فولی ۱۷ و ۱۹ داستم بعدشم امپول hcg زدم ینی فردای سونو،۴۸ ساعت بعد تزریق اچ سی جی، تخمدون سمت راستم درد وحشتناکی داشتم که رفتم درمانگاه امپول زدم بعد تخمک گزاری بازم هر چند روز یکم همون سمت راستم درد داره اما درد خیلی قابل تحملی،از روز بیستم پری هم کمر درد و یکم دل درد پریودی دارم همش فکرمیکنم پریود دارم میشم، کسی اینجوری بوده؟؟

روز چندمی؟ 

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
آره من تخمدان راستم کیست آندو داشت هر بار پری میشدم از درد سمت راستم زیر سرم میرفتم

خوب من کیست نداشتم چون سونو رفتم یکی دوماهه اخیر، فقط میترسم امپول hcg فولی هارو کیست کرده باشه،این دردم هم بعد امپول hcg بود 

امروز بیست و یکم فکرکنم

دوره هات چند روزه است؟

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
دوره هات چند روزه است؟

نگفتی دوره هات چند روزه است؟ ولی اگر کیست داشته باشی دردات یک طرفه است و نامنظمی پری و لک بینی میگیری 

اما بعید میدونم علائم کیست به این زودی نمایان بشه،دل درد و حالت پری از علائم اولیه بارداریه که اگه دوره هات سی روزه باشه یکمی زوده ولی اگه دوره هات کمتر انشاالله که بارداری عزیزم

2740
۳۰،۳۲ روزه اما خوب این ماه تخمک گزاریم با قرص و امپول بوده ک روز دوازده  فولی ها بالغ بودن و رو ...

پس حدوداً هفت روز از لقاح گذشته میتونه دردت برای شروع لانه گزینی باشه اصلاً بهش فکر نکن و استراحت کن سعی کن زیاد. راه نری گرمیجات هم نخور

انشاالله بارداری عزیزم😍😍😍

پس حدوداً هفت روز از لقاح گذشته میتونه دردت برای شروع لانه گزینی باشه اصلاً بهش فکر نکن و استراحت کن ...

اومدم مشهد همش را میرییم😃اما رفتم حرم امام رضا گفتم خودت رحم کن اگه چیزی هست بمونه اخه ی دونه قبلی رو سقط کردم

اومدم مشهد همش را میرییم😃اما رفتم حرم امام رضا گفتم خودت رحم کن اگه چیزی هست بمونه اخه ی دونه قبلی ...

انشاالله هر چی صلاحه همون بشه، من خودم با شرایط خیلی بد و در کمال ناباوری باردار شدم بسپار به خدا که خودش به همه چیز آگاهه، خوشبحالت خوب جایی هستی😍من و نینیمم دعا کن 

انشاالله خدا برات بهترین هارو رقم بزنه