2733
2739
بیچاره😐😐😐😐😐اونم عضو به این حساسی با اون احسلسی که مردها نسبت بهش دارن😐😐😐😂😂😂برو خداروشکر ک ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣نمیدونی شونصد بار گفت اه همه حسم پرید

ما در پی روزی و اجل در پی ما میتازد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام اصلا روش خوبی نیست من قبل از بچه دار شدن تا یکسال از این روش البته آقام پیشگیری میکرد استفاده ک ...

خوب اولا اصلا نباید بدون جلوگیری باشی حتی روز قبل پریودی دوما تا شک میکنی همون روز قرص اورژانسی رو مصرف کنی 

خانم خوشگل ها دعا کنید دو قلو های من شفا بگیرن منم دعا میکنم خدا به ههمه که در انتظار کوچولو ان یه ناز خوشگل شو بده به همه مجرد ها هم یه همدم خوبه شو بده   
2742
عزیزم ببخشیدمن فکر کردم شوهرت جلوگیری می کنه که اسپرمش به شما نمی رسه. براتون ارزو دارم مشکل شوهرت ...

مرسی عزیزم ولی امیدی ندارم

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
2738
خیالمو راحت کردی ببخسید سونو داخلی رفتی تو این چند سال قبل بارداریتون؟

خواهش میکنم عزیز اره قبل بارداری برا چکاپ رفتم

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣نمیدونی شونصد بار گفت اه همه حسم پرید

بنظرم کلا تا حداقل دوسه هفته ای بی خیالش شو😊😊😊😊😊😁😁😁😁

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
اخه نوشتی یکسالو. نیمه عروسی کردی😂😂😂

خخ..والا نمیدونم من الان شرایطشو ندارم چون شوهرم دانشجویه و شهر دیگه هس..هنوز ب ثبات شغلی ام نرسیده..ولی خب بشم هم ناراحت نمیشم اما اونجوری ام نیستم ک الان دلم بچه بخواد😀

2706