2733
2734
وا 7 ساله کارم گریه خدا یه بچه به من نداده چون سوهرم صفر اسپرمش مثل داغ میمونه برام اروم نمیشم

عزیزم ببخشیدمن فکر کردم شوهرت جلوگیری می کنه که اسپرمش به شما نمی رسه.

براتون ارزو دارم مشکل شوهرت حل بشه وخداوندبچه های خوشگل ومامانی بهتون عنایت نماید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم تخمک 24 ساعت نهایت عمرشه اسپرم 48 ساعت

نه عزیز جان

من برای دختر دار شدن تعیین جنسیت که رفتم دکتر بهم گفت سه روز تخمک گذاری نزدیکی نکن بعد اون

گفتم بعدش مگه تخمکی وجود داره گفت بله تا موعد پریود تخمک میتونه فعال باشه وقتی از بین میره میشه همون پریود که دوباره ۱۴ روز بعد پریود تخمک گذاری جدیده

2731
فدای سرت عزیزمممم مهم نیست همه جور آدمی همه جا هست 😘😘😘😘🌺🌺🌺

آره واقعا اصن نمیشه درد و دل کرد🙃😕

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
بله و نميترسيدم من پريودام منظم بود زمان تخمك گذاري رو تقريبا ميدونستم تخمك هم فقط ٢٤ ساعت ممكنه ب ...

منم همینطور

روزای نزدیک پری راحتیم

🍁🍁🍁و همانا پایان خزان،آغاز من است🍁🍁🍁خوشحالی یعنی؛خودتو و همسرت آذرماهی باشین🍁🍂🍁😍
واقعاام ب روشهای دیگه ترجیح میدم کاندوم ک کلا ن تنها همسرم منم بیزارم ضمن اینک الرژی دارم..قرص هم ک ...

اره بابا مرد بلد باشه کارشو هیچی نمیشه 

راستی انسالله چند وقت بعد اقدام میکنید؟چون ما هم ۶ ماه قبل شما هروسیمون بوده کنجکاو شدم😄

دقیقا 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 خوشم اومد خب

دیگه سوخت برنامه به هم خورد؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
نه عزیز جان من برای دختر دار شدن تعیین جنسیت که رفتم دکتر بهم گفت سه روز تخمک گذاری نزدیکی نکن بعد ...

اون زمانیه که بدن شما دوبار عمل تخمک گزاری رو انجام بده منم دو بار در ماه دارم 

من یکساله ازواج کردم مییگن زیاد جلوگیذی کنی رحمت خشک میشه پس دروغه اره؟؟چون شما بعد۷ سال اقدام کردین ...

من سر هر دو بارداریم ماه اول اقدام باردارشدم و فقط هم سه شب نزدیکی بدون جلوگیری داشتم و جالبه دومی دوقلو همسان شد البته من همیشه تو سونو هام چند تا فولیکول ازاد داشتم

خانم خوشگل ها دعا کنید دو قلو های من شفا بگیرن منم دعا میکنم خدا به ههمه که در انتظار کوچولو ان یه ناز خوشگل شو بده به همه مجرد ها هم یه همدم خوبه شو بده