2733
2734
تو اون ٤ سال كه نشدم خداروشكر بعدم كه خواستم ماه جهارم اقدام  باردار  شدم البته برا بعد ...

پس کشش رحمتون کمه یا تخمکاتون ضعیفه وگرنه اگه خیلی قوی بود همون اقدام اول میشدی شانس باهات یار بوده

😘واسم صلوات بفرستید😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره عزیزم ...یه دختر ناااااااااز

خدا بهت ببخشه اخه من 3 سال اول طبیعی حلوگیری داشتین بعدش کاشف به عمل اومد شوهرم آزو اسپرمه که بچه نداریم

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
سلاااااااااااام 

سلام عزیزم خوبی تاپیکتو 

دیدم تو پر بازدیدا چفد حرص خوردم از پستای بعضیا و چقد اون لحظه ناراحت شدم برات 😢😩😃

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2731
پیش اب نمیتونه کنترل کنه خودتونو گول نزنید . طبیعی خودش اقدامه . نصف تاپیکای بارداری ناخواسته همونای ...

ما 7 سال اول زندگی مشترکم رو طبیعی جلوگیری کردیم بعد به خواست خودمون باردار شدم و بعد هم 4سال و باز به خواست خودمون بارداری دومم و حالا هم حدود 4 سال که جلو گیری طبیعی داریم 

شکر خدا 

دکتر میگفت کسی که 5 سال جلوگیری طبیعی انجام بده و ناخواسته باردار نشه تو پیشاب اسپرم نداره چون اون یه اختلال و کسی که نشه همیشه نداره

خانم خوشگل ها دعا کنید دو قلو های من شفا بگیرن منم دعا میکنم خدا به ههمه که در انتظار کوچولو ان یه ناز خوشگل شو بده به همه مجرد ها هم یه همدم خوبه شو بده   
چن تابچه دارین؟الان پس چیکارمیکنی؟ من یکی دارم خیلی کوچیکه میترسم دستگاه بزارم البته شوهرمم مخالفه

من سه تا دارم. سر سومی دیگه لوله ها مو بستم....

هر سه تا هم محصول جلوگیری طبیعی بودن😂

ذهن انسان ابله مثل مردمک چشم میمونه، هر چقدر بیشتر نور بتابونی تنگ تر میشه.
دقیق ما هم یکساله اینجوری ایم

واقعاام ب روشهای دیگه ترجیح میدم کاندوم ک کلا ن تنها همسرم منم بیزارم ضمن اینک الرژی دارم..قرص هم ک همه ب ضررهاش واقف هستن..جالبه هیچموقعم استرس ندارم..اوائل چرا چند بارم قرص اورژانسی استفاده کردم ولی خیلی وقته دیگه استرسم از بین رفته

همه مردا پیشاب دارن؟ من ندیدم همسرم داشته باشه

تو همون ترشحات منظورشونه دیگه

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
2740
سلام عزیزم خوبی تاپیکتو  دیدم تو پر بازدیدا چفد حرص خوردم از پستای بعضیا و چقد اون لحظه ناراحت ...

فدای سرت عزیزمممم مهم نیست همه جور آدمی همه جا هست 😘😘😘😘🌺🌺🌺

ما در پی روزی و اجل در پی ما میتازد

خواهرمم سه روز مونده به پریود با پیشگیری طبیعی باردار شد

خواهرشوهرمم همینطور

دکتر گفت اون اسپرمی که بخواد بره کاری به قطره و اینا نداره میتونه تو ترشحات مرد باشه و شما رو باردار کنه 

حالا دیگه نمیدونم

خدایا شکرت😍
جدی چرااا😁😁😁

زدی داغون کردی بدبخت رو😁😂😂😂😂😂😂

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
نه بابا من۶سال طبیعی بودم بعدم باراول اقدام باردار شدم

خداروشکر . من دوماه اقدامم استرس دارم 😢

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
ما 7 سال اول زندگی مشترکم رو طبیعی جلوگیری کردیم بعد به خواست خودمون باردار شدم و بعد هم 4سال و باز ...

من یکساله ازواج کردم مییگن زیاد جلوگیذی کنی رحمت خشک میشه پس دروغه اره؟؟چون شما بعد۷ سال اقدام کردین و باردار سدین

2706