2733
2739
من بعد ۸ سال جلوگیری طبیعی حامله شدم..... بالاخره یه روزی در میره ببین کی بهت گفتم

نه در نمیره😁😁 بعد شش سال خودمون خاستیم بعد دو ماه باردار شدم

سوال واقعی این نیست که آیا زندگی پس از مرگ وجود دارد!!!  سوال واقعی این است که آیا قبل از مرگ زندگی کرده‌ای؟؟؟؟
دیگه سوخت برنامه به هم خورد؟

نه ی نیم ساعت بعدش آنجام شد😅😅😅😅😅ولی بنده خدا هرچی ادامه داد دید فایده نداره اونی ک باید بیاد نمیاد🤣🤣🤣🤣🤣بعدم گفت دارم میسوزم خوابید

ما در پی روزی و اجل در پی ما میتازد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام اصلا روش خوبی نیست من قبل از بچه دار شدن تا یکسال از این روش البته آقام پیشگیری میکرد استفاده کردم گاهی هم کاندوم استفاده میگردم چندبارهم قرص اورژانسی خوردم ولی بعد از بچه دوم دو روز مانده به پریودی آقام پیشگیری نکرد و سومی حامله شدم و بعد از سومی قرص خوردم تا اینکه معدم خراب شد آقام پیشگیری میگرد یکبار شک کردیم بلافاصله قرص اورژانسی خوردم ولی اثر نکرد و الان هم چهارمی باردارم

2731
من یکساله ازواج کردم مییگن زیاد جلوگیذی کنی رحمت خشک میشه پس دروغه اره؟؟چون شما بعد۷ سال اقدام کردین ...

اگه باقرص باشه ممکنه خشک کنه ولی طبیعی و کاندوم و اینا نه.نگران نباشین منم تقریبا۶سال جلوگیری داشتم

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
اگه باقرص باشه ممکنه خشک کنه ولی طبیعی و کاندوم و اینا نه.نگران نباشین منم تقریبا۶سال جلوگیری داشتم

خیالمو راحت کردی

ببخسید سونو داخلی رفتی تو این چند سال قبل بارداریتون؟

اوره😑 هنوزم ک خوابه دستش ب خودشه 😅😅😅😅 البته تهدیدمم کرد

بیچاره😐😐😐😐😐اونم عضو به این حساسی با اون احسلسی که مردها نسبت بهش دارن😐😐😐😂😂😂برو خداروشکر کن کتک نخوردی😂😂😂😂

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
سلام اصلا روش خوبی نیست من قبل از بچه دار شدن تا یکسال از این روش البته آقام پیشگیری میکرد استفاده ک ...

ای واااای بعد از این مواظب باش با این وضعیت اقتصادی

لطفا زیر ۳۵سال ریپلای نکنه ...متشکرم
نه ی نیم ساعت بعدش آنجام شد😅😅😅😅😅ولی بنده خدا هرچی ادامه داد دید فایده نداره اونی ک باید بیاد نم ...

واییی😂😂😂 بی نتیجه بوده که 😁

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
سلام اصلا روش خوبی نیست من قبل از بچه دار شدن تا یکسال از این روش البته آقام پیشگیری میکرد استفاده ک ...

لوله هارو میبستی سر سومی 

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد

وای چه ستمی😐