2733
2734
عنوان

باردارایی که ازمایش گلوکز دادین بیاین😉😉😉

| مشاهده متن کامل بحث + 169 بازدید | 51 پست
اره منم تا الان ۸ کیلو اضافه کردم گفت یه روز در میون بخور

نه من نمیخورم دیگه فقط هفته ایی البته اگه یادم نره اونم.منم ۹ کیلو اضافه کردم

🧘‍♀️دردی ک تورو نکشه قویترت میکنه🧘‍♀️
اصلا بد نیست اب و شکره بعد بین آزمایسا اصلا پیاده روی نباید بکنی 

پس چرا میگن خیلی بدمزس بالا میاری😞😞😞😞از دست این بچه هاااا

اها چه خوب که گفتی من میخواستم بیام خونه دوباره برم

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

محلولش ک فقط اب و شکره.ب شماها چی میدن .من اب و شکر بود ک اینقدگشنم بود با اشتها خوردم 😅

نمیدونم برا من اونقدر شیرین بود حالم زد ... با اب قاطی کردم نارنجی رنگ شد . اولش راحت خوردم تموم شد ولی بعد ده دقیقه بالا اوردم

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
نه من نمیخورم دیگه فقط هفته ایی البته اگه یادم نره اونم.منم ۹ کیلو اضافه کردم

دکتر گفت هفته ای؟بمن گفت یک روز در میون بخور میتونم منم هفته ای بخورم اشتهام زیاد نشه؟؟

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪
2731
پس چرا میگن خیلی بدمزس بالا میاری😞😞😞😞از دست این بچه هاااا اها چه خوب که گفتی من میخواستم بیام خ ...

ولی از شیرینی زیادش ممکمه بعدش چون معدت خالی بوده یکم حالت تهوع بگیری

دکتر گفت هفته ای؟بمن گفت یک روز در میون بخور میتونم منم هفته ای بخورم اشتهام زیاد نشه؟؟

من زیر نطر بهداشت بودم بهم گفتن دکترم اصلا هیچی رو کنترل نمیکنه اینا عالین.نمیدونم بپرس حتما.اگه اشتهات خوبه هفته ایی یبار خوبه .قرص امگا ۳ هم من خودم هفته ایی یدونه میخورم.وزن بچه رو نمیدونی الان چیه؟من دو روز پیش رفتم ۱۱۱۴گرم بود

ولی از شیرینی زیادش ممکمه بعدش چون معدت خالی بوده یکم حالت تهوع بگیری

قیمتش چنده؟

2740
من زیر نطر بهداشت بودم بهم گفتن دکترم اصلا هیچی رو کنترل نمیکنه اینا عالین.نمیدونم بپرس حتما.اگه اشت ...

منم یکشنبه رفته بودم سونو گفت ۱۰۶۰ گرمه . تو چند هفته ای؟

منم یکشنبه رفته بودم سونو گفت ۱۰۶۰ گرمه . تو چند هفته ای؟

من الان ۲۸ هفتمه.ولی طبق سونوی معمولی دو سه روز پیش گفت ۲۷ هفته و ۳ روزمه .ولی من طبق ان تی میرم درست تره.ماشالله مال تو هم خوبه 

قیمت چی؟ آزمایش؟ بهداشت رایگانه

چه خوب مگه ازادش چنده؟

چه خوب مگه ازادش چنده؟

ازادشو نمیدونم .نرفتی از اول بهداشت؟ خیلی عالیه.خیلی از ازمایشا رایگان بود

وزنتو کنترل میکنن صدای قلب بچه رو کنترل میکنن قرص مولی و آهن و اسید فولیک میدن.من هفته پیش واکسن کزازم واسم زدن

من الان ۲۸ هفتمه.ولی طبق سونوی معمولی دو سه روز پیش گفت ۲۷ هفته و ۳ روزمه .ولی من طبق ان تی میرم درس ...

من طبق ان تی ۲۶ هفتمه ولی طبق سونو آنومالی و یکشنبه که رفتم و دکترم ۲۷ هفتمه الان نمیدونم کدومه؟؟؟

ازادشو نمیدونم .نرفتی از اول بهداشت؟ خیلی عالیه.خیلی از ازمایشا رایگان بود وزنتو کنترل میکنن صدای ق ...

نه نرفتم .هم دکتر میری هم بهداشت؟ از الان هم میشه برم پرونده تشکیل بدم؟ واکسنی که دوران دبیرستان زدن از اوناس؟واسه من هنوز ۱۰ سال نگذشته

2706