2733
2734
عنوان

باردارایی که ازمایش گلوکز دادین بیاین😉😉😉

| مشاهده متن کامل بحث + 169 بازدید | 51 پست
منم میترسیدم ولی چ مبشه کرد اگ طاقت نداشتی بگو بار سومو نگیره همون اولی و دومی مهمه.  دیگ اونم ...

یا ابلفضل مگه سه تاس؟؟؟؟😭😭😭😭اخه میگن دوتاس که سومی رو کی میگیرن؟

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪
اخه اونو یه روز در میون میخورم دیروزم نخورده بودم یوقت ویتامین نی نیم کم نشه😞😞😞😞

نه بابا من ک دو سه ماهه نمیخورم دیگه فقط هفته ایی یبار .فقط اشتها رو زیاد میکنه.من میخوردم یهو وزنم رفت بالا گفت نخور منم الان ۷ماهمه

🧘‍♀️دردی ک تورو نکشه قویترت میکنه🧘‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یا ابلفضل مگه سه تاس؟؟؟؟😭😭😭😭اخه میگن دوتاس که سومی رو کی میگیرن؟

برامن ک س تا گرفتن 

بار سوم گفت چندان مهم نیس ولی دیگ گفتم بگیر کامل شه خخخخ

پرواز کن آنگونه که میخواهی...
2728
خخخ دقیقا عین منی.اصلا از وقتی وارد شدی آستینتو بزن بالا روتو بکن اونور ابدا چشمت یبارم ب سرنگ و سوز ...

ووووووییییی از الان استرس گرفتم ای خداااا

مگه سه بار خون میگیرن؟

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪

ببین من قبل بارداری قندم یکم بالا بود دکتر برام نوشت از همین الان یبار بدم . خون میگیرن بعد یه محلول میدن که با اب قاطی میکنی میخوری خیلی بدهههههه من خوردم بعد ده دقیقه اوردم بالا دکتر گفت ازمایش قبول نی برو به دکتر بگو نحوه ازمایش رو عوض کنه . که رفتم دکتر یه مدل دیگه ازمایش قند نوشت که رفتم باز خون گرفتن و رفتم خونمون راحت... نه دردسر داشت که همش خون بگیرن از اول میدونستم اون محلول رو نمیخوردم . 

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
نه بابا من ک دو سه ماهه نمیخورم دیگه فقط هفته ایی یبار .فقط اشتها رو زیاد میکنه.من میخوردم یهو وزنم ...

اره منم تا الان ۸ کیلو اضافه کردم گفت یه روز در میون بخور

2740
نه مهمه هر سه تا که

اره من دیگ تخمل نداشتم گفت نگیریم هم میشه 

چون اون محلول رو خوردم حالم بد شد از عصبانیت گریه کردم شاید گناهش اومد اینطوذ گفت 😂😂😂

پرواز کن آنگونه که میخواهی...
ووووووییییی از الان استرس گرفتم ای خداااا مگه سه بار خون میگیرن؟

من که رفتم از۱۲ ناشتا بودم یبار ناشتا خون گرفتن ۳بارهم بعدش هر  یک ساعت

یا کاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ علیه السلام
اره سه تاس اصلا بهش فکر نکن.فکر نمیکنم بدتر از من باشی 😂

اون محلولم خوردی؟بد مزس؟

ببین من قبل بارداری قندم یکم بالا بود دکتر برام نوشت از همین الان یبار بدم . خون میگیرن بعد یه محلول ...

محلولش ک فقط اب و شکره.ب شماها چی میدن .من اب و شکر بود ک اینقدگشنم بود با اشتها خوردم 😅

🧘‍♀️دردی ک تورو نکشه قویترت میکنه🧘‍♀️
اره من دیگ تخمل نداشتم گفت نگیریم هم میشه  چون اون محلول رو خوردم حالم بد شد از عصبانیت گریه ک ...

عه محلول خوردی اوردی بالا قبول کردن ... 

من محلول خوردم اوردم بالا پرستار گفت ازمایشت قبول نی برو بگو دکتر ازمایشت رو عوض کنه

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد....