2737
2734
عنوان

باردارایی که ازمایش گلوکز دادین بیاین😉😉😉

| مشاهده متن کامل بحث + 169 بازدید | 51 پست
من طبق ان تی ۲۶ هفتمه ولی طبق سونو آنومالی و یکشنبه که رفتم و دکترم ۲۷ هفتمه الان نمیدونم کدومه؟؟؟

ان تی درست تره البته اگه دکترش خوب بوده باشه.من ان تی گفت ۲۰ فروردین تارخ زایمانمه انومالی هم گفت ۱۹

زیاد فرق نداشت

🧘‍♀️دردی ک تورو نکشه قویترت میکنه🧘‍♀️
ان تی درست تره البته اگه دکترش خوب بوده باشه.من ان تی گفت ۲۰ فروردین تارخ زایمانمه انومالی هم گفت ۱۹ ...

بمن هنوز هیچ کدوم از سونو ها چیزی راجع به تاریخ زایمان نگفتن 😞😞😞😞خودت پرسیدی؟

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه نرفتم .هم دکتر میری هم بهداشت؟ از الان هم میشه برم پرونده تشکیل بدم؟ واکسنی که دوران دبیرستان زدن ...

ده سال کامل نیست پس نمیخواد من ۲۵ سالمه

برو بپرس از بهداشت ببینم قبول میکنه.اره دکتر و دید ب دیر فقط برا نوشتن سونو و از میرم.حتی جوابشونو خوده بهداشت قشنگتر برام توضیح میدن.مال ما ک خیلی بهمون میرسن

2728
ده سال کامل نیست پس نمیخواد من ۲۵ سالمه برو بپرس از بهداشت ببینم قبول میکنه.اره دکتر و دید ب دیر فق ...

منم ۲۱ سالمه البته دو ماه دیگه ۲۲ کامل میشه . پس یه سر به بهداشت میزنم فردا . عزیزم مرسی از راهنماییت 😘😘😘😘😘🌷🌷🌷🌷🌷

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪
منم ۲۱ سالمه البته دو ماه دیگه ۲۲ کامل میشه . پس یه سر به بهداشت میزنم فردا . عزیزم مرسی از راهنمایی ...

خواهش میکنم عزیزم 😘😘😘😘😘