2737
2734

۲۷ هفته و دو روزمه فردا میخوام این ازمایشو بدم دکترم گفت ناشتا باشم ولی اینجا دوستان میگن ۱۲ ساعت قبلش نباید چیزی بخوری.درسته؟من میخواستم ساعت۸صبح آز بدم ولی هنوز شام نخوردم 😐😐

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از ساعت دوازده هیچی نخور عزیزم 

بارداری اگ ازالان هیچی نخوری هم برا خودت و هم نی نی خوب نیس چون فردا هم سه بار خون ازت میگیرن خدا نکرده اذیت میشی ازالان گرسنه بمونی

پرواز کن آنگونه که میخواهی...
الان شامت بخور زود دیگه نخور چیزی

بعدشم میخوام قرص مولتی ویتامینم رو بخورم اشکالی نداره؟

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪
2738
از ساعت دوازده هیچی نخور عزیزم  بارداری اگ ازالان هیچی نخوری هم برا خودت و هم نی نی خوب نیس چو ...

اوهوم😐😐😐از ازمایش خون خیلی میترسم هر وقت ازم خون میگیره سریع فشارم میوفته خدا بخیر کنه😣😣😣

نه نخور هیچی ی امروز مهم نیست ک 

اخه اونو یه روز در میون میخورم دیروزم نخورده بودم یوقت ویتامین نی نیم کم نشه😞😞😞😞

اوهوم😐😐😐از ازمایش خون خیلی میترسم هر وقت ازم خون میگیره سریع فشارم میوفته خدا بخیر کنه😣😣😣

منم میترسیدم ولی چ مبشه کرد اگ طاقت نداشتی بگو بار سومو نگیره همون اولی و دومی مهمه.  دیگ اونم بخاطر نی نی کوچولو باید تحمل کرد🤗

پرواز کن آنگونه که میخواهی...
ازمایش گلوگز تا حالا دادی اسی؟

نه واسه ماه هفتمه این ازمایش

خخخ دقیقا عین منی.اصلا از وقتی وارد شدی آستینتو بزن بالا روتو بکن اونور ابدا چشمت یبارم ب سرنگ و سوزن نخوره دیگه نمیترسی.ایت ترفندم عالیه.عادت کردم

🧘‍♀️دردی ک تورو نکشه قویترت میکنه🧘‍♀️