2737
2734
عنوان

و باز خواهر شوهر

5611 بازدید | 85 پست

بچه ها خواهر شوهر من یکسال از من کوچیکتره ،تو این دو سالی که ازدواج کردم همیشه احترامشو داشتم اونم همینطور،یعنی در ظاهر خیلی باهم خوبیم ولی خب اون یه کاراایی میکنه که واقعا خیلی حرص درآره،از جمله خرج هایی که واسه همسر من میتراشه با اینکه شوهر خودش بسییییار پولداره و واقعا از نظر مالی از ما خیلی بالاترن،اخرین نمونه خرص دراوردنش اینه: تولد من که ماه پیش بود دعوتش کردیم ولی نه تنها نیومد بلکه آخر شب اونم به اصرار شوهرم یه اس ام اس خشک تولدت مبارک داده بود،ولی فردا  که تولده اونه همسرم رفته از بهترین مغازه ها براش کادو بخره و امشب میریم با کیک و کادو گردن قیمت تولد خانوم رو تبریک بگیم،تازه من واسه شامم دعوتش کرده بودم و جلوی خانواده ی خودم منو ضایع کرد و نیومد،خلاصه شوهرم خیلی بین منو اون فرف میزاره و منم نمیتونم چیزی بگم و هی باید تو خودم بریزم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چرا نباید چیزی بگی...

اشتباهات منو نکن 

به همسرت بگو وقتی اون تولد من نیومده چرا ما باید تولد شو بریمم!!!!

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞

مردارو جون به جونشون کنی اول خانواده خودشون براشون مهمه..

نمیدونم کدوم ابلهی تو گوششون فرو کرده که زن همیشه هست ولی خواهر و برادر دیگه پیدا نمیشه🙄

صلوات میفرستین برای حاجتم 😞 

شوهرت اصلا نباید شمارو باهم مقایسه کنه ک فرق بذاره

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀
2740
نرو خوب 😶. شوهرت که کادو گرفته خودشم بره .

نمیشه،من حوصله دعوا رو ندارم،بخدا هفته ای دو سه بار میریم بهش سر میزنیم ولی اون الان ۳ ماهه خونه ی ما نیومده،من آدم بدجنسی نیستم اصلا 

تو خودت نريز بگو. تجربه ثابت كرده وقتي نميگي آقايون متوجه اشتباه اطرافيانشون نميشن و فكر ميكنن اونا فرشته هستن. بعد از چندسال كه جونت به لب ميرسه و ميگي ديگه براشون قابل باور نيست چون در تمام مدت اونا را فرشته ميديدن

تو خودت نريز بگو. تجربه ثابت كرده وقتي نميگي آقايون متوجه اشتباه اطرافيانشون نميشن و فكر ميكنن اونا ...

اشوهر من تو زندگی عاشق مادر و خواهرشه،بعد از فوت مادرش همه ی زندگیش شده خواهرش،با خودم میگم واقعا شوهرم نمیفهمه اون واسه من نه تنها کادو نگرفت بلکه اصلا ادمم حساب نکردم واقعا بیخود نیست میگن بعصی خواهر شوهرا بدجنسن

بشوهرت بگو

عزیزم

من اینقدر میریزم تو خودم ی دفعه دیدی از خودم‌باردار شدم😁

شوهرت خوشش میاد

دیگه هواتو داره کاری نمیکنه ک شما بریزی تو خودتو این مشکلات بوجود بیاد

2706