2752
2734
عنوان

و باز خواهر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 5611 بازدید | 85 پست
چون ساده ای زندگیت ب اینجا رسیده! مردا تا چیزیو بهشون نگی نمیفهمن.حرفاتو ب شوهرت با سیاست بگو.مثلا ب ...

شوهرم به قدری رو خواهرش حساسه که نگو،بهش بالاتر از گل گفته بشه میکشه طرفو،منم حرفی بزنم با من بد میشه،بدی های خواهرشو اصلا نمیبینه،انگار طلسم شده،با سیاست هم قبلا حرف زدم ولی فایده نداشته،مجبورم بدیهاشو نادیده بگیرم بخاطر زندگی خودم

شوهرم به قدری رو خواهرش حساسه که نگو،بهش بالاتر از گل گفته بشه میکشه طرفو،منم حرفی بزنم با من بد میش ...

اگ این راهکار جواب نداده راهکار آلبالو رو امتحان کن

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ی روزی شوهرت متوجه میشه خواهرش چه کثافتیه مطمئن باش اونروز دیر نیست میرسه و اونوقت تو فرشته ای نه اون...ماه هیچوقت پشت ابر نمیمونه بعدشم این روش درستی نیست ک هیچوقت چیزی نگی مبادا دعوا بشه سر این موضوع نه کلا میگم ی وقتی ی موضوع مهمی ارزش بحث و قهرو داره اینکه همیشه ساکت باشی هم اشتباه بزرگیه 

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
2731
دقیفا درسته حرفت،من تمام دلخوشیم به اینه که یه روزی از هم دور شیم،ظاهرا چند سال دیگه میخوان برن امری ...

پس نشون میده اگه اونا یه جا دیگه یه برن تو اونا را دوباره میاری تو مغزت عزیزم فقط بی حسی همین ولشون کن چیزی که میدونم جنگ و جدل هیچ وقت چیزی درست نمیکنه 

عزیزم به نظر من نگفتن این موضوع کار اشتباهیه . به شوهرت بگو چه حسی داری ولی با لحن آروم بهش بگو و در ...

میدونی مشکل چیه،پدر مادر شوهر من فوت کردن،همش میگه خواهرم کسی و نداره واسه همین خییییییلی هواشو داره،منم چون پدر مادرمم خیلی هوامو دارن میگه تو پدر مادر داری ولی اون نداره(انگار مت مقصرم) ،مامان بابامم همش میگن اون پدر مادر نداره تو کنارش باش و ازین حرفا ،یعنی من و خانوادم خیلی با شعور باهاشون رفتاز میکنیم ولی خب اون این وسط هرکاری بخواد میکنه دیگه،من به شوهرم چند بار گفتم من از ادم بی شعور (اشاره غیر مسقتیم به خواهرش) توقع شعور ندارم،امیدوارم فهمیده باشه

پس نشون میده اگه اونا یه جا دیگه یه برن تو اونا را دوباره میاری تو مغزت عزیزم فقط بی حسی همین ولشون ...

الانم خبلی تو ذهنم نیست،با اینکه خونشون به ما نزدیکه و هر رو خونه ایم و سر کار نمیریم و بارها شوهرم گفته برو بهش سر بزن من اصلا نمیرم،بارها گفتم من دوست دارم با کسب رفت و امد کنم که مثله خودم باشه،یعن یه حورایی شوهرم میدونه من نمیخوام به اون نزدیک شدم،اگه دور شیم مطمیننا از ذهنم پرتش میکنم بیرون فقط میترسم شوهرم هی خرید کنه بفرسته واسش

برو تاپیک منو بخون ببین چه مادر شوهری دارم اول هی خندیدم و سکوت کردم شوهرم فکر میکرد مامانش فرشته ست ولی کم کم و زیر پوستی بهش نشون دادم چقدر بدجنسه باید غیر مساقیم متوجه رفتاراش بکنیش چند بار بحث شد بینمون قهر کردیم من حالم بد شد با اینکه باردارم ولی نتیجه داد اول اسمش میومد گارد میگرفت الان میدونه بدجنسه و خودش به رفتارای مادرش توجه میکنه و هر سری هم بهش گفتم من فقط به احترام زندگیمون سکوت میکنم 

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
برو تاپیک منو بخون ببین چه مادر شوهری دارم اول هی خندیدم و سکوت کردم شوهرم فکر میکرد مامانش فرشته ست ...

من چند بار امتحان کردم شوهرم خیلی گارد میگیره در مقابلم،ببین میگم که این شوهر یکی دیگه رو دزدیه ،با این حال هنوز شوهرم نفهمیده این چقدر موذیه،من وقتایی که خیلی ازش اعصابم خورده وقتی میریم خونشون خیلی تو خودمم ،یعنی اصلا سیاست بلد نیستم نه خودم نه مامانم که بهم یاد بده،مامانم همش میگه باهاش خوب باش و گذشت کن چون حرفی بزنی زندگیتو خراب میکنه،چون سابقه زندگی خراب کردنم داره

میدونی مشکل چیه،پدر مادر شوهر من فوت کردن،همش میگه خواهرم کسی و نداره واسه همین خییییییلی هواشو داره ...

به شوهرت بگو که انتظار داری که اون هواتو داشته باشه . بله پدر و مادر من هم خیلی هوامو دارن ولی آدم وقتی ازدواج میکنه همسرش باید نفر اول زندگیش باشه.به شوهرت بگو تو نفر اول زندگی منی بهش بگو من وقتی مشکلی واسم پیش میاد تو اولین کسی هستی که به ذهنم میاد . مردا از این حرفا خوششون میاد بهشون شخصیت و قدرت میده . مطمئن باش اگر اینجوری باهاش صحبت کنی کم کم میاد سمت تو فقط سیاست داشته باش. مدام بهش نگو که بشی مثل زنای غرغرو به موقع و درست بهش بگو . در ضمن من اگر جای تو بودم هیچوقت از کلمه بی شعور استفاده نمی کردم مخصوصا وقتی میدونی که شوهرت نسبت به خواهرش انقدر حساسه

میدونی مشکل چیه،پدر مادر شوهر من فوت کردن،همش میگه خواهرم کسی و نداره واسه همین خییییییلی هواشو داره ...

بگو اون شوهرشو داره و به امید تو توی این خانواده وارد نشده درسته پدر و مادرش در قید حیات نیستن ولی الان خانواده ش همسر و بچشن ولی من به امید تو اومدم تو خانوادتون من وقتی با تو ازدواج کردم پدرم مادرم خواهرم برادرم تو شدی و بقیه پدربزرگ و مادربزرگ عمه خاله دایی و ... بچمونن یعنی میشن درجه دو...من از تو انتظار دارم که پشتم باشی احساس بی تکیه گاهی نکنم حتی ی جایی حق با من نباشه هم تو حقو به من بدی چون تو شوهر منی نه قاضی...

به شوهرت بگو که انتظار داری که اون هواتو داشته باشه . بله پدر و مادر من هم خیلی هوامو دارن ولی آدم و ...

عزیزم شوهر من ۴۰ سالشه،مدیر یه شرکت بزرگه،به قدر کافی قدرت و جذبه داره،یعنی من چند بار گفتم اولویت اول زندگی من تویی و منم باید اولویت اول زندگی تو باشم ولی هر بار میگه خب تو پدر مادر داری من و خواهرم کسی و نداریم چند بار گفتم اون شوهرش مثله کوه پشتشه،ولی تاثیری نداشته،میخوام بگم با حرف اروم با قهر هیچکدوم تاثیری روش نداشته،راجع به جمله ی اخر بد نوشتم عزیزم،بهش گفتم من از هرکس به اندازه شعورش توفع دارم،موقع تایپ چیری که تو ذهنم بودو نوشتم

من چند بار امتحان کردم شوهرم خیلی گارد میگیره در مقابلم،ببین میگم که این شوهر یکی دیگه رو دزدیه ،با ...

چرا مستقیم میگی شوهر دزده من همه چی رو با مثال یکی دیگه تعریف میکنم ی جوری که هم نظرمو بگم هم اون نتونه گارد بگیره چون اگه بگه وا چه ربطی داره عزیزدلم خواهر تو که اینجوری نیست ولی میفهمه که کار خواهر خودشم همین شکلی بوده 😜😜همه مامانا همینن فکر میکنن دارن بهمون درس سازش میدن 😁😁😁

بگو اون شوهرشو داره  و به امید تو توی این خانواده وارد نشده درسته پدر و مادرش در قید حیات نیستن ...

وااای چقدر خوب گفتی دقیقا حرفای دلمو زدی ،چندین بار گفتم ولی موقع عمل کردن فرق داره،مثلا الان رفته واسه خواهرش لباس بخره،بهم گفت واسه تو هم میخرم ولی اخر هفته،با اینکه عکس لباسارو فرستاد و من گفتم کدوم قشنگه،ولی موکول کرد به اخر هفته،که البه خودشو میزنه به فراموشی،ببین بعضی مردا تا خودشون نخوان نمیشه،شوهر منم متاسفانه از اون ادماست،کسیکه وقتی هم من مریض بودم هم خواهرش،منو ول کرد رفت خونه خواهرش

2706