2733
2734
عنوان

و باز خواهر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 5611 بازدید | 85 پست

اینایی که گفتی به شوهرت بگو تا متوجه بشه

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

[QUOTE=79515501]مردارو جون به جونشون کنی اول خانواده خودشون براشون مهمه.. نمیدونم کدوم ابلهی تو گوششون فرو کرده که ...[/QUOTE]

يه ابلهي به نام مادرشون. الان نريزيد سرم كه به مقام مهظم مادر توهين كرديا. چون مادري كه همچين چيزي تو گوش پسرش فرو كنه و زندگيشا عذاب كنه واقعا ابلهه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو بگو معرفت رو از من یاد بگیر  تو که تولد من نیومدی اما من معرفت داشتم اومدم

اینو بگم شوهرمم طلاقم میده،من ازدواج کردم که زندگی کنم باورت نمیشه من چقدر به این زن احترام گداشتم،یه چی میگم فقط بدونی که این چقدر موذیه: شوهر خواهر شوهرم که دکتره،تو آمریکا زن و بچه داشته،بعد حالا نمیدونم چجوری با خواهر شوهر من دوست میشه که زن و بچه اشو ول میکنه بخاطر این میاد ایران،زنشم طلاق میده امریکا قید بچه ۲ سالشو هم میزنه میاد اینو میگیره،اینم تا عروسی کردن بچه دار شد واسه محمک کاری،بابام همیشه میگه این دختر زندگی خراب کنه پس مواطب زندگیت باش

عزیزم شما کار درستی که خودت میدونی انجام بده احترام گذاشت گذاشت نگذاشت رهاش کنی نمیتونی صبح تا شب کسی مجبور کنی چرا به من احترام نذاشتی اینطوری اصلا از پا درمیای انتظار از ایکنه دیگران چکار کرد ند یا نکردن بزار کنار

2731
اینو بگم شوهرمم طلاقم میده،من ازدواج کردم که زندگی کنم باورت نمیشه من چقدر به این زن احترام گداشتم،ی ...

خب پس از اون عقده ای های تازه به دوران رسیدس

پس اصلا سربه سرش نذار به احترام زندگیت و شوهرت برو و بیا و سرسنگین باش

اینجور ادما اصلا لیاقت محبت و احترام ندارن از بس حقیرن 

زندگیـ سختـ استـ اما منـ از آنـ سختـ ترمـ … 😎💪
عزیزم شما کار درستی که خودت میدونی انجام بده احترام گذاشت گذاشت نگذاشت رهاش کنی نمیتونی صبح تا شب کس ...

من همیشه میگم از آدما به اندازه شعورشون باید انتظار داشت وقتی اون بی شعوره به قول شما من اعصابم خورد میشه،من تا اخر عمرم بهش احترام میزارم ولی واقعا هیچوقت تو قلب من جایگاهی نداره و هیچوقت دوسش ندارم و هیچکدوم از کاراش یادم نمیره

خب پس از اون عقده ای های تازه به دوران رسیدس پس اصلا سربه سرش نذار به احترام زندگیت و شوهرت برو و ب ...

دقیقا،ببین این انقدر عقده ای ه که حد نداره،تمام زندگیش تو لباس خریدن و رستوران رفتن و ولخرجی خلاصه میشه،یعنی یک ادم ندید پدید که شوهر یکی دیگه رو دزدید،من میرم خونشون چون مثله اون بی شعور نیستم ولی تنها آرزوم اینه که شوهرم بفهمه که کارش اشتباهه

2740
من همیشه میگم از آدما به اندازه شعورشون باید انتظار داشت وقتی اون بی شعوره به قول شما من اعصابم خورد ...

اینکارت که رهاش کنی درست ولی اینکه کینه اای باشی نه این درست نیست ادم کسی که چاقو بهش زده چاقو را درمیاره و تمام ولی اینکه هی مدام فکر کنه چرا بدی بهم کرد مثل اینکه چاثو را هی داره به خودش میزنه شما  کاملا بیخال باش  خودخوری نکن

من بودم شوهرم رو خفه میکردم یعنی چی اینکارا بعضیا بلدنیستن اعتدال رو رعایت کنن

نمیشه که،شوهرمم اونو و به من ترجیح میده چراااا چون هم خونشه،من اصلا اهل دعوا و این حرفا نیستم خیلی ساده ام ،میسپرم دست خدا

برو ولی ی جوری با رفتارت نشون بده که ناراحتی و بین حرفات غیر مستقیم بگو من شب تولدم منتظرتون بودم وقتی شوهرت اینجور خواهرشو دوس داره نمیشه مستقیم چیزی گفت فقط خودت خراب میشی و تنها میره پرش میکنن ولی لازم نیست که خودتو خوشحال نشون بدی شوهرتم چیزی گفت بگو نه عزیزم سرسنگین نبودم دیگه باید چجوری رفتار میکردم تو اشتباه برداشت کردی

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
کاشش میشد بگم،از نظر شوهرم همه ی کارای خواهرش درسته

عزیزم به نظر من نگفتن این موضوع کار اشتباهیه . به شوهرت بگو چه حسی داری ولی با لحن آروم بهش بگو و در ادامه بهش بگو اگر من احترام خواهرت رو دارم فقط بخاطر توا چون میخوام تو خوشحال باشی و دغدغه فکری نداشته باشی ولی حتتتتما به شوهرت بگو چه حسی داری . همین که شوهرت به خواهرش یادآوری کرده که تولد تو رو تبریک بگه نشون میده که شوهرت هم این موضوع رو متوجه شده و خوشحالی تو واسش مهمه 

چون ساده ای زندگیت ب اینجا رسیده! مردا تا چیزیو بهشون نگی نمیفهمن.حرفاتو ب شوهرت با سیاست بگو.مثلا بگو تولد من نیومد و هنوزم دلخوری ولی آبجیشو دوس داریو میخوای بری تولدش اینجوری یکم با مخ شوهرت بازی کن. دفعه بعد یکم حواسشو جمع میکنه .هربار اینجوری بگو ک فکرو چشمش بازشه

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
اینکارت که رهاش کنی درست ولی اینکه کینه اای باشی نه این درست نیست ادم کسی که چاقو بهش زده چاقو را در ...

دقیفا درسته حرفت،من تمام دلخوشیم به اینه که یه روزی از هم دور شیم،ظاهرا چند سال دیگه میخوان برن امریکا و البته ما هم چند سال دیگه میریم از ایران،فقط میگم ما با دور شدن از هم از شرش خلاص میشیم ولی میترسم اون موقع هم از  شوهرم بخواد براش  پول بفرسته،ببین این دختر ماهی ۷ ۸ میلیون فقط خرج لباس خودشو بچش میکنه و خرج رستوران،نمیدونم خدا خودش شرشو از زندگیمون بکنه

برو ولی ی جوری با رفتارت نشون بده که ناراحتی و بین حرفات غیر مستقیم بگو من شب تولدم منتظرتون بودم وق ...

👍👍👍

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...