2752
2739

خانمها سلام من به علت متوقف شدن ضربان و رشد کردن جنین تو ۷ هفته مجبور به سقط شدم دو ساعت قبل دو تا زیرزبونی دو تا واژینال گذاشتم الان دومی رو گذاشتم فقط یه دلدرد خفیف دارم چی کار کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
البته من هفت تا استفاده کردم  راستی هفت هفته که زوده برای صدای قلب صبر میکردی دوهفته دیگه می‌ ...

هفت هفته گفتن نمیزنه دوباره هشت روز بعد تکرار کردم جواب همون بود

واسه من تا چهازمین قرصو خوردم افتاد....از پله طیاد بالا پایین برو طنابم بزن...عسل با بارهنگ قاطی بکن ...

عزیزم جون ندارم خیلی ویار بدی داشتم‌دو روزه هیچ غذایی نخوردم انفلوانزا هم گرفتم یعنی وضعم دیدنیه

2740
عزیزم جون ندارم خیلی ویار بدی داشتم‌دو روزه هیچ غذایی نخوردم انفلوانزا هم گرفتم یعنی وضعم دیدنیه

خوب اصلا با اون قرص چیزی نباید بخوری چون میاری بالا....فقط مایعات ...اب اناناس و چیزای ابکی مقوی...بخور تا حرکت نکنی نمی افته یه وقت خدا نکرده کورتاژ میشی....به نفع خودته.....منم این روزای گندو داشنم