2733
2734

از هر 10 نفر شاید 1یکی خوب باشه

همشون از دم عقده ای و بد دهن هستن توهین هایی ک به من کردن رو یادم نمیره هیچوقت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بستگی به مدرسه داره

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....

دقیقاً بدترین رفتارا رو هم دو تا معلمای دینی باهام کردن هیچ وقت نمیبخشمشون😑😑

اون یه عده مریض عقده ای که جنون گاوی یا بیماری هاری دارن (بلانسبت خوبای سایت🌺 ) منو ریپلای نزنن😑😑

معلم کلاس پنجمم یروز برقای کلاس و خاموش کرد پرده هارو کشید نشست داستان ترسناک تعریف کرد تهش مدیر در زد خودش جیغ کشید همه مام جیغ  کشیدیم 😂😂😂😂

معلم  کلاس هشتم دبیر علوم ۱ساعت کلاس داشتیم نیم ساعت درس میداد نیم ساعت خاطره تعریف میکزدیم و میگفتیم میخندیدیم اولین سال تدریسشم بود یادمه یروز یاد ی خاطره افتاد گریه کرد ما انقدر دوسش داشتیم هممون با گریه کردنش گریه کردیم🥺🥺

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

معلما که تباه بودن جز  سه چهارتاشون بقیشون دین میخواستن دودستی بکنن تو مغزمون یعنی اینقدر از زده شده بودم که میگفتم من فارغ التحصیل بشم لخت میشم میام جلو این اکبیری .... به زور قران میخواستن حفظ کنیم .... چه برخوردهای بدی می کردن اگر حفظ نمیکردیم .... نمازخونه چادر نمی پوشیدیم بابو انگار جنایت میکردیم تو نماز ..... ولی با تموم تباهی معلما ....غم غصه های زمان مدرسه کم بود زنگ تفریحها بازی هاش دلم دوست های مدرسمو میخواد ساندویچ های قرضی ... اب پاشیدن ها ... مبصر بودن  ....

2706