2752
2734

دیروز رفته بودم برای امتحانم... چند تا دختر قد بلند نزدیک ۱۶۸و ۱۷۰ کنارم ایستاده بودن... احساس کوتاه قد بودن بهم دست داد💔

اعتماد به نفسم دود شد رفت... 😬

آیا قد توو ازدواج تاثیر داره؟🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حست درسته عزیزم😢متاسفانه قدت کوتاهه و شوهرهم پیدا نمیکنی😔

وقت کم است...ما ابد در پیش داریم...                                 پناه میبرم به خدا،از عیبی که امروز در خود دیدم و دیروز دیگران را برای آن عیب ملامت کرده‌ام.

ببین من هرکاری بگی کردم تا قدم بلند بشه میلون میلیون خرج کردم نشد که بشه بیخیالش شدم دیکه 163قد منع 🥲💔

داستان ازدواج اجباریم🥲🥲🥲تاریخ تولد داداشم زدم   این دنیا به من یه شوهر  مو فرفری بدهکاره🥺💔 🙂💔💔غم های دلم غم های مادر کاشکی مادرم دختر نمیداشت 🖤😔💔
2706