2733
2739
عنوان

بی میلی جنسی همسر

23548 بازدید | 58 پست

شوهرم تا من نرم سمتش خیلی کم پیش میاد علاقه به روابط جنسی نشون بده

اگه من بخوام حتما و خیلی مشتاق  رابطه داریم اما اگه من کاری نکنم  خیلی کم نزدیکی داریم

استدلالشم اینه که من خیلی بهت تمایل دارم ولی خسته ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

كميتو كم كن كيفيتو بالا ببر هيييييييچ وقت غرور زنونه تو زير پا نذار و مستقيم درخواست نده زن بايد لوند باشه فقط، زن مظهر نازه مرد مظهره نياز! شما شرطيش كن مثلا يه لباسى رو بذار موقعيتاى خاص بپوش كه شرطى بشه به اون لباس هر وقت پوشيديش بفهمه چى ميخواى، يا شيك كن از كنارش رد شو تنه بزن خودتو بمال بهش! يا فيلم يكم صحنه دار (رومانتيك نه از اون مدليا اونا كه فقط يكم صحنه دارن) دان كن بذار قطعا خودش شروع ميكنه

2740

کیفیت رابطه اتون که خوبه همین خیلی مهمه دیگه هر کسی ایرادی داره شوهرتم لابد ذهنش درگیره یا واقعا کارش زیاده

اینجا زیاد معترف نیستن ولی از ده تا زن مطمین باش حداقل پنج شش تاش از کیفیت رابطه راضی نیستن یا حتی ارضا هم نمیشن

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
كميتو كم كن كيفيتو بالا ببر هيييييييچ وقت غرور زنونه تو زير پا نذار و مستقيم درخواست نده زن بايد لون ...

اینکارا رو بکنم میاد سمتم ولی دلم میخواد بدون ترفند بیاد

اینجوری بهم برمیخوره .حس میکنم بازم م

ن خواستم

اره تقریبا ولی الان که سه ماهه بچه دارشدیم بیشتر شده

شاید مشکل هورمون داره

ببرش دکتر تسترونش رو چک کنه

اگه کم باشه حدود ۱۵ سال از عمرش کم میشه بدون دارو

....Ever since I lost hope, I live much more happier
شما اشتی کردین؟؟

نه بابا قبلاً رو میگم الان که حداقل یه ماه هست رابطه ای نداریم خداروشکر، یعنی خودش خونه نمیاد منم اینجوری راحت ترم 

شده هی گم بشوی در خودت و دم نزنی؟!  من غریبانه ترین حالت دردم بخدا....