2737
2739
عنوان

بی میلی جنسی همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 23552 بازدید | 58 پست
چراااااااااااااااااااااااااااا ااااااااااا ااااااااااااا اااااااااااااا

خب بقیه اش رو نمیشه عمومی گفت

هم پدر شدم و هم مجرد............................جدا شدم و با دخترم زندگی میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میگه یا حوصله ندارم یا خسته ام اخه مگه میشه یه مرد ۵.۶ ماهی رابطه نداشته باشه😢😢😢

ن والااااااااااااااااا جدا بنظرم غیر ممکنه,صب کن من یه خاطره از یکی از همکارم تعریف کنم ببین چرا باید یه مرد مدت زبادی رابطه نداشته باشه باهات باید مشکوک شد

وزن شروع. ۵۴  وزن فعلی ۶۰. وزن هدف ۶۸.   قد۱۶۸
2738
میگه یا حوصله ندارم یا خسته ام اخه مگه میشه یه مرد ۵.۶ ماهی رابطه نداشته باشه😢😢😢

من یه همکار داشتم یه روز بهم گف شوهرم چن ماهه نیومده سمتم منم میرم سمتش بهونه میاد,من گفتم مشکوکه!بنده خدا کلی پلیس بازی در آورد تا فهمید شوهرش با زن داداشش همین همکارم رابطه داره شکایتو قهرو اینچیزا,آخرش داداش همکارم زنشو طلاق داد اینم چون بچه داشت برگشت سر زندگیش ولی میگه دیگه اون حسو ندارم بهش ب اجبار برگشت!.نمیخوام تو دلتو خالی کنما

وزن شروع. ۵۴  وزن فعلی ۶۰. وزن هدف ۶۸.   قد۱۶۸

سرد مزاجی و بی میل جنسی از انواع اختلالات جنسی است که یکی از دلایل اصلی جدایی زوجین و طلاق به حساب می‌آید. بی میل جنسی در زنان شایع تر از سرد مزاجی در مردان است، اما به اندازه زود انزالی در مردان مخرب و آسیب زننده است و بر رابطه عاطفی زوجین نیز تأثیر می‌گذارد. بسیاری از زوجین به خاطر همین موضوع دچار اختلافات و مشکلات زناشویی فراوان شده‌اند در صورتی که می‌توان تنها با چند جلسه مشاوره جنسی به ریشه‌یابی مشکل و بهبود کیفیت رابطه جنسی پرداخت. زوجین می توانند با اطلاع از دلایل سرد مزاجی در مردان و زنان و افزایش آگاهی در مورد نحوه‌ی صحیح برقراری رابطه جنسی، از بروز این مشکلات پیشگری نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مشاوره جنسی کلیک کنید.

منبع: بی میلی جنسی | علل و راه های درمان سرد مزاجی