2737
2734
عنوان

بی میلی جنسی همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 23563 بازدید | 58 پست
کیفیت رابطه اتون که خوبه همین خیلی مهمه دیگه هر کسی ایرادی داره شوهرتم لابد ذهنش درگیره یا واقعا کار ...

وای بچه ها چقد حرف مورد داااار

وزن شروع. ۵۴  وزن فعلی ۶۰. وزن هدف ۶۸.   قد۱۶۸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینکارا رو بکنم میاد سمتم ولی دلم میخواد بدون ترفند بیاد اینجوری بهم برمیخوره .حس میکنم بازم م ن خ ...

نه عزيزم ديگ اينا طبيعيه عوضش وقتى حوصله ندارى نمياد اين خيلى خوبه! بالاخره بايد دو طرف بخوان اگه اصلا رعايتتو نميكرد فقط وقتى خودش ميخواست ميومد كه از اونور بوم ميوفتادو اون موقعم شاكى ميشدى

2731
ما تازه بچه دار شدیم ی مقدارم بخاطر اونه

حتما اینم هست عزیزم نگران نباش سعی کن از نظر روحی قوی،باشی به شوهرت هم آرامش منتقل کنی خودبه خود بهتر میشه

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
كميتو كم كن كيفيتو بالا ببر هيييييييچ وقت غرور زنونه تو زير پا نذار و مستقيم درخواست نده زن بايد لون ...

یا حتی با رنگ لاک ناخن شرطیش کن

هم پدر شدم و هم مجرد............................جدا شدم و با دخترم زندگی میکنم
2740
یا حتی با رنگ لاک ناخن شرطیش کن

اره ديگ هر چى خودش دوس داره😂👌🏻 شوهر من عاشق دمپايى شيك و پاشنه بلند تو خونه اس ميگه هميشه بپوش ميگم ولم كن بابا دمپايى خرسى روفرشى نرماى خودمو ميپوشم اما هر وقت پاشنه بلند ميپوشم ميفهمه جريان چيه

اره ديگ هر چى خودش دوس داره😂👌🏻 شوهر من عاشق دمپايى شيك و پاشنه بلند تو خونه اس ميگه هميشه بپوش مي ...

خوش بحالت من قدم بلنده نمیتونم پاشنه لپوشم دوس ندارم زیاد بلند باشم

وزن شروع. ۵۴  وزن فعلی ۶۰. وزن هدف ۶۸.   قد۱۶۸