2737
2739
عنوان

معرفی روانشناس خوب کودک

| مشاهده متن کامل بحث + 86086 بازدید | 125 پست

سلام دوستان. من دخترم رو بردم پیش دکتر اسلامی. گفت بودن اختلال نافرمانی مقابله ای داره. کلی هم ما رو برد و اورد.  دو میلیون هزینه کردم انگار نه انگار. تا یکی خانم دکتر ساداتی رو معرفی کردم. بچه رو بردم پیشش. انرژیش خیلی مثبت بود. هزینه جلساتش هم نصف خوشابی بود. اول تست گرفت بعد گفت بچه مشکل خاصی نداره فقط کمی مشکل ارتباطی داره. ده جلسه بازی درمانی گذاشت. هر جلسه هم یکسری تکلیف برای خونمون میداد. توی ده جلسه این بچه از این رو به اون رو شد. هنوز هم بعد از سه ماه، ماهی یکبار دخترم رو میبرم که باز یک یاداوری تو ذهنش بشه. چون استاد دانشگاهه همیشه کاراموز داره اما همه کارا و بازی ها رو خودش انجام میده. عالی بود. اینم شمارش ۸۸۲۶۷۰۴۰-۸۸۲۶۷۰۶۸- ۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸

سلام مامانای عزیز. مرکز مشاوره بهارنو سر شهرآرا هستش. یک روانشناس کودک دارن که کارش عالیه. خانم دکتر ...

سلام من هم تعریف خانم دکتر ساداتی رو خیلی شنیدم ایشون تو زمینه کودک عالی هستند

۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مامانا.دخترم ۷ سالو نیمشه فوق العاده خجالتی.یه مشاور و روانشناس خوب نزدیک پاسداران یا هروی سراغ ...

سلام عزیزم دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک کارشون عالیه

۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸

کلینیک  بهانو سر شهرآرا هستند

2731
روانشناس کودک مختصص در درمان اختلالات کودک و نوجوان- آموزش مدیریت رفتار کودک به والدین(PMT)- بازی در ...

سلام شما اول روانشناس کودک رو درست بنویسید بعد ادعای روانشناسی داشته باشید لطفاً

سلام دوستان. من دخترم رو بردم پیش دکتر اسلامی. گفت بودن اختلال نافرمانی مقابله ای داره. کلی هم ما رو ...

سلام عزیزم. ممنونم از راهنمایتون. میتونم آدرس ایمیل شما رو داشته باشم. چند تا سوال راجع به این خانم دکتر دارم.

2740

سلام

مرکز مشاوره و روانشناختی اکسیر هم توی شهرک غرب متخصصین کودک و نوجوان خوب و باتجربه ای داره

من توزمینه های مختلف برای مشاوره اونجا رفتم

اینم آدرس سایتشونه https://psychoexir.com

توی تهرانپارس، شرق تهران هم شعبه دارن

سلام عزیزم، من دخترم 8 سالشه مرکز بینش میبرمش، خیلی راضیم خدا خیرشون بده در مورد نکته های تربیت کردن ...

سلام عزیزم ببخشید خیلی از پستی که گذاشتین میگذره ولی میخواستم ازتون بپرسم من که شهرستانم هم میتونم بچه امو ببرم همون مرکز مشاوره یا باید ساکن اونجا باشم؟

من خواهرزاده مو بردن پیش دکتر زهرا امام هم بی اشتهایی اش درمان شد و هم بیش فعالی  خیلی دکتر خوب ...

سلام ممکنه منو یکم بیشت  راهنمایی کنید؟؟؟

خدای مهربون ازت یه نی نی سالم می خوام نی نی مو برا حفظ کن

سلام عزیران

خانم دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک اخیرا به دلیل تعداد مراجعات زیاد منشی تمام وقت جهت رزرو نوبت با شماره همراه 09128398588 گرفته اند

از دوستانی که از ایشون وقت میخوان میتونند بصورت شبانه روزی وقتشون رو از منشی ایشون بگیرند