2737
2739
عنوان

معرفی روانشناس خوب کودک

| مشاهده متن کامل بحث + 86086 بازدید | 125 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دخترم 4 سالشه و خیلی پرخاشگر شده بود. بردمش پیش خانم آخوندزاده تو کلینیک پیوند. ادرسشون توی شیخ بهاییه اما یه کلینیک هم سمت دولت میشینن. ادرس و تلفنشونم هم بزنین تو گوگل طاهره آخوندزاده میاد بالا.

سلام دوستان  دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک و نوجوان کارشون عالیه در ضمن ایشون استاد دا ...

سلام من میخاستم پسرمو ببرم پیش خانوم دکتر ولی از بس اینجا تبلیغشو کردین پشیمون شدم چون مطمنن خیلی وضع کارو بار داغونه که صد تا پست با موضوعات مختلف پشت سرهم میزارین و خودتونو میکشین که بگین خوبن

2728

امروزه والدین بسیار پرمشغله هستند. انجام دادن چند کار با هم این فرصت را برای آن‌ها فراهم می‌کند تا هم‌زمان به چند موضوع رسیدگی کنند، یکی از این موضوعات هم تربیت کودک است. اگر جزء این دسته از والدین هستید، اکنون وقت آن رسیده که روش تربیتی خود را تغییر دهید.

اگر می‌خواهید درک بهتری از روانشناسی کودک خود داشته باشید، حتماً می‌بایست برای آن‌ها وقت کافی بگذارید. به عنوان مثال:
• زمان صرف شام و یا مسیر رفت‌وبرگشت مدرسه کودک کافی نیست و کیفیت چندانی ندارد. می‌بایست زمان مخصوصی را به صحبت کردن و بازی با کودکان اختصاص دهید و ساعات باکیفیتی را با کودکان سپری کنید تا درک بهتری از روانشناسی کودک پیدا کنید.
• صحبت با کودکان سبب می‌شود تا در مورد اتفاقاتی که در مدرسه و خانه برای آن‌ها می‌افتد اطلاعات بیشتری بدست بیاورید. مثلاً، نسبت به موسیقی‌ها و برنامه‌های تلویزیونی موردعلاقه‌شان آگاهی پیدا کنید و بفهمید که چه چیزی آن‌ها را هیجان‌زده می‌کند و به وجد می‌آورد.
• منظور از زمان باکیفیت این نیست که همیشه با کودکان صحبت کنید و یا کار خاصی انجام دهید. گاهی اوقات فقط لازم است کنار کودک خود بنشینید و به‌آرامی حرکات و رفتار کودک را زیر نظر بگیرید و شخصیت کودک خود را کشف کنید.

سلام دوستان 

شنیدم خانم دکتر ساداتی از اول مهر کلینیک جدید در بلوار مرزداران هستند لطفا جهت رزرو وقت و گرفتن آدرس کلینیک جدید ایشون

با منشی شخصی به شماره 09128398588 بصورت شبانه روزی تماس بگرید

44263250

44386932

سلام من میخاستم پسرمو ببرم پیش خانوم دکتر ولی از بس اینجا تبلیغشو کردین پشیمون شدم چون مطمنن خیلی وض ...

سلام عزیزم

من ماه پیش از خانم دکتر وقت گرفتم تازه هفته بعدی بهم وقت دادن دخترم اضطراب حاد داره 

از معروفیت ایشونه که والدین ازشون تعریف میکنند و هرکی فرزندشو پیش ایشون برده  راضی از درمان فرزندش بوده به همین دلیل من چهل روزه پیش نوبت گرفتم 

راستی ایشون بدلیل حجم مراجعات و نبود جای پارک در اتوبان جلال در کلینیک بهارنو کلینیکشون رو تغییر دادند و بلوارمرزداران رفتند

میتونید از منشی شون آدرس جای جدیدرو بپرسید

09128398588

2740
بچه ها مرکز روانشناسی افق سلامت خیلی خوبه من واقعا خوشم اومد از دکتر اونجا ۴۴۰۲۵۰۸۶

مديرش هم دكتر شعبانه كه واقعا بي نظيره سمت ونك هم شعبه دارن كه شمارشون اين هست:

٠٢١٨٨٨٥٧١٤٣