2726
عنوان

معرفی روانشناس خوب کودک

86045 بازدید | 125 پست
سلام دوستان.من پسرم 2 سال و 2 ماهشه .فکر میکنم نیاز دارم با یک روانشناس خوب در مورد رفتارهاش صحبت کنم. اگر روانشناس خوب ترجیحا در غرب تهران سراغ دارین ممنون میشم بهم معرفی کنید.
سلام سمی جان منم عسل رو میبرم روانشناس فاطمه هاشمی پشت تیراژه هست ولی بهت پیشنهاد میکنم پسرت که الان میگی دو سالش تموم شده ببرش شخصیت پردازی کودک دکتر اسلامی دختر منم چون کمتر از دو سال داره فعلا قبولش نمیکنه اونجا به بچت گواهینامه شخصیت بین المللی داده میشه
من و همسرم کلاسای والدینش رو ثبت نام کردیم میریم عالیهههههههه امروزم دومین جلسه کلاسمونه
تو بلوار دریاست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
برادرزاده من 10 سالشه پسره خیلی خیلی خجالتی بود تو مدرسه از حقش دفاع نمیکرد بچه های دیگه اذیتش میکردن موقع درس جواب دادن هول میکرد خلاصه خیلی نگرانش بودیم بردیمش پیش روانشناس کودک چند جلسه با قصه و بازی باهاش کار کرد یه نکته هاییم به مادرش یاد داد خیلی تاثیر داشت هنوزم تو جلسه های بازی درمانی میبرنش، عوض شده این بچه خداروشکر اعتماد بنفسش رفته بالا، فقط مطبشون کرجه اینم شماره 09036411225
دفتر مشاوره و خدمات روانشناسی مهر کرج میدان شهدا روبروی ساختمان بانک رفاه مجتمع پزشکی میلاد نور زیر نظر بهزیستی استان البرز و سازمان نظام روانشناسی ۳۲۲۰۶۵۷۸ ۰۹۳۷۹۵۸۲۳۰۰
سلام عزیزم، من دخترم 8 سالشه مرکز بینش میبرمش، خیلی راضیم خدا خیرشون بده در مورد نکته های تربیت کردن بچه خیلی چیزا ازشون یاد گرفتم و برام خیلی جالبه که از قصه و بازی و نقاشی و شن بازی برای درمان استفاده میکنن، اتاق کودک مجهز دارن، واقعا تو کرج بعید میدیدم این مراکز و داشته باشه، دخترم بیش فعاله نمیتونست تمرکز کنه اضطراب و پرخاشگری هم داشت ناخوناشو می جوید ... از پسش بر نمیومدیم ... من خیلی راضی ام ، به شما هم پیشنهاد می کنم. آدرس: کرج، بلوار طالقانی شمالی، روبروی تعاونی فرهنگیان، نبش غزل، مرکز جراحی فارابی، طبقه دوم، 09036411225
2706