2733
2734
عنوان

معرفی روانشناس خوب کودک

| مشاهده متن کامل بحث + 86087 بازدید | 125 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

با توجه به استقبال والدین عزیز عضو نی نی سایت از کلینیک بهارنو و جلسات مشاوره و تست استعدادیابی، هوش و بازی درمانی خانم دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک و نوجوان، کلینیک بهار نو در نظر گرفته است که به مناسبت روز کودک، هزینه مشاوره و روانشناسی کودک و نوجوان را با ۵۰% تخفیف خدمت والدین و فرزندانشان ارائه کند. لذا در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۱۷ و ۱۸ مهرماه از ۱۰ صبح تا ۸ شب باتعیین وقت قبلی پذیرای شما هستیم.

آدرس: خیابان جلال آل احمد شرق، قبل از پل گیشا، بین آرش مهر (شهرآرا) و پاتریس، جنب داروخانه کوروش، پلاک ۳۶، طبقه دوم

تلفن: ۸۸۲۶۷۰۴۰-۸۸۲۶۷۰۶۸

موبایل: ۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸

2738

من دخترم که الان ۵ سالش هست رو چهار ماهه که میبرم پیش خانم دکتر ساداتی که استاد خودم توی دانشگاه پیام نور پردیس هستن. خوبیش اینه که متخصص روانشناسی کودک و نوجوان هستن و فقط کار کودک انجام میدن. اول ازش یک تست هوش و استعدادیابی گرفتن. دخترم الان بعد از  جلسات بازی درمانی هم دیگه شب ها تنها میخوابه و هم ناخن جویدن و دست توی بینی کردنش از بین رفته. از بقیه مامانا شنیدم توی درمان وسواس کودکان هم کارش عالیه. این شماره خود خانم دکتر ساداتی هستش ۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸

اینم شماره های کلینیکشون هستش

۸۸۲۶۷۰۴۰-۸۸۲۶۷۰۶۸

کلینیکش سر شهرآرا و گیشا هستش.

Mahsaaaa:

سلام. ممنونم از راهنماییتون دوستان که خانم دکتر ساداتی رو معرفی کردین. من پسرم رو چند جا برده بودم. پرخاشگری شدید داشت و روابط اجتماعیش صفر بود. خانم دکتر ساداتی اول خواستن که یک تست بگیرن که من مخالفت کردم ولی گفتن متد کارمون اینجوریه. الان یک ماهه که بچم میره بازی درمانی. این بچه از این رو به اون رو شده. خانوم دکتر فوق العاده پرحوصله هست. انتهای جلسات بازی بدون اینکه هزینه اضافه بابت مشاوره دریافت کنه یک ربع یا بیست دقیقه به خانواده هم مشاوره میده که چجوری با بچه تا کنن. خانم دکتر ساداتی مرکز مشاوره بهارنو سر شهرآرا و نزدیک گیشاهستش. این شماره خود خانم دکتر هستش. البته وقتی میرین خودشم شمارشو بهتون میده که اگه مشکلی بود بهش بگید

۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸

اینم شماره های کلینیکشون هستش

۸۸۲۶۷۰۴۰-۸۸۲۶۷۰۶۸

سلام دکتر مهسا ساداتی عالیه، دختر ۴ ساله من مشکوک به اوتیسم بود که بعد کلی مصرف قرص و داروی شیمایی،

یکی  از دوستام خانم دکتر ساداتی رو به من معرفی کرد ایشون چون تخصصشون کودک هست با تستهای مختلف و بازی درمانی خدا رو شکر بیماری دخترم رو کنترل و العان خیلی بهتر شده 

از دوستانی که فرزندشون مشکوک به اوتیسم و یا بیش فعالی و یا هر اختلال دیگه ای که دارند، ایشون عالی هستند در ضمن کلینیکشون غرب تهران (شهر آرا) وشماره کلینیک ۸۸۲۶۷۰۴۰ و۸۸۲۶۷۰۶۸ و نمیدونم کارم درسته یا نه ،شماره موبایل ایشون۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸ است اگه با خودشون هماهنگ کنید زودتر وقت میدن در ضمن دوستان ایشون تاکیدشون این هست هرچه سن کودک کمتر باشه درمان سریعتره 

من خواستم تجربه خودم رو با دوستان در میان بگذارم شاید مفید باشه

اگر مشاور خوب در مرکز تهران حوالی انقلاب سراغ دارید پیشنهاد کنید

عزیزم من برای پسرم که پنج سالش بود خیلی اذیت میکرد هرکاری میکردم حرف گوش نمیکرد و شب ادراری هم داشت با معرفی دوستم رفتم پیش دکتر زهرا امام خدا ایشونو خیر بده انقدر خوب و با حوصله با پسرم حرف زد که الان خیلی حرف گوش کن شده و شب ادراریشم خوب شد . فقط اینکه سمت ولنجک مطب داره به نظر من ارزش داره بری پیشش تو نت بزنی میتونی پیداش کنی مشاوره تلفنی هم داره اگر سختته نمیتونی بری پیشش. 

عزیزم من برای پسرم که پنج سالش بود خیلی اذیت میکرد هرکاری میکردم حرف گوش نمیکرد و شب ادراری هم داشت ...

ااا چه جالب خواهرمنم دخترشو برای اینکه خیلی لج باز بود بردش پیش دکتر زهرا امام واقعا خیلی خوب شد و بعد دو سه جلسه خیلی رفتارش تغییر کرده بود .