2733
2734
عنوان

شوهرشما هم اینجوریه؟😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1253 بازدید | 68 پست

تو زندگیتو متحول کن

تغییر اساسی بکن

ببین چطور نرم میشه

وقتی از سرکار بیاد خونه با روی خوش و احوالپرسی و خسته نباشید برو به استقبالش ... حتما حتما بهش دست بده

سری بعد بابوسه برو به استقبالش...

سری بعد کیک درست کن بگو فضا رو عاشقونه کردم دور هم بگیم بخندیم

بعد زنگ بزن بهش بگو غذای مورد علاقتو درست کردم دیر نکنیاااااااا اسم غذازو هم نگو سوپرایزیه ... بیاد خونه کلی عشوه و ناز کن ...

واسه زندگیت بجنگ ... جنگ درونی .... خودتو تغییر بده

منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو زندگیتو متحول کن تغییر اساسی بکن ببین چطور نرم میشه وقتی از سرکار بیاد خونه با روی خوش و احوال ...

ربطی نداره فقط شانس باید داشته باشی همه راهها تست شده  فقط و فقط شانس  تجربه ثابت کرده 

2731
تو زندگیتو متحول کن تغییر اساسی بکن ببین چطور نرم میشه وقتی از سرکار بیاد خونه با روی خوش و احوال ...

اینا که برنامه های هرروز منه گلم....کارای دیگه هم میکنم چون کلا آدم شوخ و سرحالی بودم...ولی الان چیزی نمونده ازم...فقط الکی میخندم....

سلام🙋‍♀️

اعتماد بنفست کمه همین یبار که اذیتت کرد اذیتش کن صداشو برد بالا صداتو ببر بالا کتکت زد مظلوم نشو تو هم بزن کم محلی کرد انقد سرد باش انگار نیست پر رو شده شوهرت وقتی هم اعتراض کرد به رفتارهات بگو اگه تو ناراحت میشی از رفتارای من ایناچیزایی هستن که از خودت یادگرفتم منم همینقدر ناراحت میشم پس خوب باش تا خوب باشم 

تا خدا با من است زمانه با من است .
نمیدونم والا شاید شماهم خیلی قهرواینا کردی بخاطرهمینم سعی نمیکنه ازدلت دربیاره بدون اینکه ازدلت درار ...

اون ۶ روز از هفته رو باهام قهره همیشه هم من میرم دنبالش....

سلام🙋‍♀️
2738
اعتماد بنفست کمه همین یبار که اذیتت کرد اذیتش کن صداشو برد بالا صداتو ببر بالا کتکت زد مظلوم نشو تو ...

خودش انقد لهم کرده که اینجوری باشم....باورتون نمیشه قبل از اینکه ازدواج کنم به سوراخ دیوارم میخندیدم...اما الان.....

سلام🙋‍♀️

عزیزم شوهر منم عین شوهر شما بود الان بهترشده فکر میکردم شاید من بهش توجه نداشتم کا اونجور میکرد یهو یادم افتاد نه و وای که چقدر زور میگفت الانم میگه وقتی من  از سر کار میام اصلا نباید خسته باشم یا ذهنم درگیر باشه ولی خودش وقتی خستس همه باید مراعاتش بکنن همیشه علایقم را ازم میگرفت فیلم خاصی دوست داشتم نمیزاشت ببینم بازی با موبایل نمیزاشت جدول حل میکردم نمیزاشت دنیای مجازی قاچاقی میام ولی باید شاد و مطبع باشم 😏

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
عزیزم ریشه در کودکیش داره..انقد تحقیر شده و مورد توجه قرار نگرفت که الان داره کمبودهاشو نشون میده و ...

اتفاقا برعکسش هم میتونه باشه اونقد بهش توجه شده از بچگی بهش بها الکی دادن ک الان اینجور خودشیفته شده.همسر من دقیقن این مدلی هس ک گفتم.فک کرده منم مامانشم ک هی نازش بکشم هی اون پروتر بشه

روزی ب رویاهات ک هنوز با من است حسادت خواهی کرد روزی که دیگر هیچ نشانی از من نخواهی داشت...
2706