2737
2734
عنوان

شوهرشما هم اینجوریه؟😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1254 بازدید | 68 پست

خب مگه‌مجبوری دنبال سرش راه بیفتی؟

کاری به کارش نداشته باش که تحقیر نشی..

واسه خودت برنامه بریز و اونو محلش نده...

شاید زیادی غر میزنی یا میخوای کنترلش کنی..

ولش کن واسه خودت زندگی کن

....Ever since I lost hope, I live much more happier

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب مگه‌مجبوری دنبال سرش راه بیفتی؟ کاری به کارش نداشته باش که تحقیر نشی.. واسه خودت برنامه بریز و ...

نه من ابدا نه کنترل گر بودم نه اهل غر ولی اون اهل تحقیر بود

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
عزیزم شوهر منم عین شوهر شما بود الان بهترشده فکر میکردم شاید من بهش توجه نداشتم کا اونجور میکرد یهو ...

مث شوهر من....عاشق پیاده روی بودم هرروز میرفتم ولی از وقتی باهاش ازدواج کردم نمیذاره.....عاشق فیلمای خارجیم نمیذاره....دانشگاه چون دوس نداره نمیذاره برم فقط میرم امتحانامو میدم و میام....عاشق دانشگاه بودم......

سلام🙋‍♀️
2728
مث شوهر من....عاشق پیاده روی بودم هرروز میرفتم ولی از وقتی باهاش ازدواج کردم نمیذاره.....عاشق فیلمای ...

شوهر من سلطه گره احیانا شوهر شما هم همینه

با اینکه مرد خوبیه شادی و حس خوشبختی ادم را میگیره

اینجور آدمها رو فقط باید بی محل کنی.. اغلب خودشیفته ان و خودشونو محور خلقت میدونن..

سلطه گره بیمحلی هم میکردم بی فایده بود

2740
خودش انقد لهم کرده که اینجوری باشم....باورتون نمیشه قبل از اینکه ازدواج کنم به سوراخ دیوارم میخندیدم ...

همیشه خواسته به همه بفهمونه اون خوبه و من بد. همیشه به خواسته هام اکثر خواسته هام نه گفته انقدر ازش نه و دادو بیداد شنیدم که جرات ندارم ی نظر بدم 

چندوقت پیش دعوامون شد فرداش خونه مامانش بودیم سر ی چی ساده بد ضایع م کرد منم دلم ترکید سرش دادزدم (خجالت بکش) یهوساکت شد خواهرش گفت چت بودتو یهو؟؟.بابغض جلو روش گفتم دلم پره . دلم خیلی پره . و دیگه هیچی نگفتم. مامانش اینام اصلا صداشون درنیومد همیشه منو تو این چندسال به صبوری و ساکتی شناختن شنیدن اون داد ازمن براشون تعجب برانگیزبود هی میکفتن چته؟ منم گفتم که بحث مونه ناراحتم میکنه.(  در همین حد.. اخه اگه تمام دنیا هم بدونه چ فایده داره طرف باید خودش خوب باشه این مهمه)

خب مگه‌مجبوری دنبال سرش راه بیفتی؟ کاری به کارش نداشته باش که تحقیر نشی.. واسه خودت برنامه بریز و ...

اتفاقا اصلا کاری به کارش ندارم فقط موقعی که دوس دارم حرف بزنم باهاش اینجوری میکنه....از غر زدنم خوشم نمیاد اصلا غر نمیزنم سرش...هیچوقت تحقیرش نکردم....تو بی پولیش کناربودم و هستم ولی اون روز به روز ازم متنفرتر میشه....خسته شدم.....واقعا دیگه نمیکشم....واسه خودم برنامه میریزم تو خونه خودمو با بچه و درس و آشپزی و نظافت و آرایش سرگرم میکنم ولی من احتیاج به محبت ندارم؟ 

سلام🙋‍♀️
شوهر من سلطه گره احیانا شوهر شما هم همینه با اینکه مرد خوبیه شادی و حس خوشبختی ادم را میگیره

دقیقا مث شوهرمن....یعنی هرخوشی که بگین بعدش خوب از دماغم درآورده که متنفرم از جشن و زایمان و خوشی و اتفاقای خوب...‌‌

سلام🙋‍♀️
باز خداراشکر سر کارمیری دستت تو جیب خودته گلم

چه فایده هر جورشده جیبم را خالی میکنه زمین و زمان را به هم‌میدکزه پول دستم نمونه

اتفاقا اصلا کاری به کارش ندارم فقط موقعی که دوس دارم حرف بزنم باهاش اینجوری میکنه....از غر زدنم خوشم ...

احتیاج که آره هست منتها از اینجور آدمها محبت در نمیاد...

....Ever since I lost hope, I live much more happier
2706