2410
2553
عنوان

شوهرشما هم اینجوریه؟😔

1252 بازدید | 68 پست

دیگه خیلی خسته شدم...خیلی زیاد...ازم‌متنفره...نمیدونم چرا...خودش میگه دوست دارم ولی ازم‌متنفره...کاراش حرفاش...باورمیکنین موهای سرم سفید شدن...ازوقتی باهاش عقد کردم تا الان که یه بچه هم داریم خیلی اذیتم کرده...به بهونه های مختلف...تازگیا هم ناراحتم میکنه دیگه نه معذرت خواهی نه مهربونی هیچی....دیگه دوسم نداره...خیلی خستم...همیشه زن و شوهرای دیگه رو میبینم میگم یعنی اینام‌مث ما هستن؟ شوهر اینام مث مال من تحقیرشون میکنه ضایعشون میکنه قلبشونو میشکنه....؟ همیشه واسم سواله....دیگه عادت کردم که کسی نازمو نکشه و سرم عصبانی شه و تحقیرم کنه....حالا میدونین جای غیرقابل تحملش چیه؟ اینکه بعدش حق ندارم قیافه بگیرم وناراحت باشم....باید بعد اینکه ناراحتم کرد و قلبمو شکست و حتی گریم‌ انداخت باید بگم و بخندم انگارنه انگار....واقعا اینجوریه یا مشکل منم؟ خیلی اعتمادبنفسم اومده پایین...موقع حرف زدن دیگه سفت حرف نمیزنم،صدام درنمیاد اصلا هیچ لکنت گرفتم......هی خدا....چیکارکنم؟ رفتارای من اشکال داره یا قیافم؟ چرا ازم متنفره....؟

سلام🙋‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

وای چیزایی که گفتی چقدررر آشناست برام 

خدا بدادت برسه عزیز دلم من بیشتر از خودت درکت میکنم 😔😔😔

کاش یاد بگیریم واسه خالی کردن خودمون دیگرانو لبریز نکنیم .مشت ناراحتیامونو تو دهن کسی که مقصر نیست نزنیم 

نمیدونم والا شاید شماهم خیلی قهرواینا کردی بخاطرهمینم سعی نمیکنه ازدلت دربیاره بدون اینکه ازدلت دراره انتظارداره همه چی روفراموش کنی وبگی وبخندی بعد دعواهاتون

مردا سرو ته یه کرباسن...

الان ماهم چند روزه اومدیم شهرستان شوهرم صبح تا شب باهام خشک رفتار میکنه و زیاد پیشم نمیشینه فقط موقع خواب وقت نیازش هی میگه دوست دارم و از این جور حرفا تا به خواستش برسه...منم خیلی احساس تنهایی میکنم...

سلام دعای سمات 💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯 آب متبرک 🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸 شب جمعه١٤نادعلی ۱۰۰‌صلوات 🍁🍁🍁🍁👇🏻 ایه هشت سوره حشره به تعداد سن شوهرت به عکسش بخون  واسه گوش دادن حرف و مهربونی و پول دادنه  ✅✅✅✅✅✅✅✅✅ یه ذکرم هست " یا عزیز ذوالعز والجلال اعزنی " ya azizo zol eze val jalale aezni  اینم دوازده بار به بالا بخون به نیت عزیز شدن تو چشم شوهرت یکی دیگم هست العزت لله جمیعا ♦️♦️♦️♦️♦️♦️ آیه بیست و شش یونس مال پول دادنه( یا پنجاه و نه بار یا به سن شوهر ) حشر ایه هشت مال توجه مردبه زن و بچش ( یا پنجاه و نه بار یا به سن شوهر ) ✨✨✨✨✨✨✨  اینو به تعداد جمع سن خودتو شوهرت بخون بعد یه مدت هرچی بگی میگه باشه اثرش محشره پول میده محبتش زیاد میشه حرفتو گوش میده  رو غیر شوهرم جواب نمیده  اللهم اجعلنی محبوبا دایما عزیزا جامعا جمیلا کاملا فی صدر بعلی (اسم و فامیل شوهر)

2706