2737
2734
عنوان

گیسوام☹اونایی تو مدفوع نوزادتون خون دیدین بیایین💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1163 بازدید | 80 پست
دکترش گفت فعلا رژیم‌بگیر برطرف نشد تست۰💔چطوریه این تست؟ هزینه ش؟

من ندادم. ولی هم تست خراش هست هم تست خون. از هزینه اش بی خبرم عزیزم.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
پسر من داشت شیرخشک کمکی میدادم بهش از اون بود قطعش کردم خوب شد

من یه بار شیر خشک دادم به هانا ۱ پیمانه 

.خون دیدم دیگه ندادم

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ندادم. ولی هم تست خراش هست هم تست خون. از هزینه اش بی خبرم عزیزم.

تشکر ازت❤

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
وقتی به پروتئین گاوی حساسیت داشته باشه با شیر و ماست باید واکنش شدید تری بده. عجیبه! مشکل باید جایِ ...

خب شیرینی که فقط شیر نداره توش...تخم مرغ...وانیل..بکینگ پود..کاکائو هم داره که اینا همشون ممنکنه حساسیت بدن..بله ممکنه بچه ای به لبنیات.گاوی حساس نباشه ولی به بقیه موارد حساس باشه

2731
خب شیرینی که فقط شیر نداره توش...تخم مرغ...وانیل..بکینگ پود..کاکائو هم داره که اینا همشون ممنکنه حسا ...

فقط از حساس بودنش به ماهی مطمئنم که چندین ماهه نخوردم..درست میگی واقعا الان نمیدونم از چیه دقیقا💔

هزینه تست پوستی که رو پوست بجه خراش میزنن الان 350 تومنه

ممنون ازت❤❤

خب شیرینی که فقط شیر نداره توش...تخم مرغ...وانیل..بکینگ پود..کاکائو هم داره که اینا همشون ممنکنه حسا ...

بله. دختر من به کازئین شیر فقط حساس بود. دستور کیک بدون تخم مرغم هست. ممکنه برای دخترشون این حجم از مواد حساسیت زا نباشن

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2740
فقط از حساس بودنش به ماهی مطمئنم که چندین ماهه نخوردم..درست میگی واقعا الان نمیدونم از چیه دقیقا💔

خودت الان میدونی بخاطر شیرینیا بوده پس یک هفته صبر کن انشالاه خوب میشه 

من و دخترم الان 13 ماهه تو رژیم هستیم و همه اون چیزایی که گفتمو رعایت میکنم وضعش خوبه نسبت به قبل... ...

انشاالله💔

تشکر از تک تکتون بچه ها💔خیلی سخته😭انشالله هیچ مادرس استرس نداشته باشه❤

گیسوجان پسرمنم ۲ماه۱۰روزشه دیشب تومدفوعش یه رگه ی خون دیدم از۲۰روزگی هم صورتش جوش میزنه مدفوعش کلاسبزه رگه رگه شیرخودتومیخوره اینم شیرخودمومیخوره من دکترنبردمش ولی خودم یه کوچولومراعات میکنم ولی چرخگرده گوساله میخورم تخم مرغ توکباب میخورم به شمادکترچی گفته.

گیسوجان پسرمنم ۲ماه۱۰روزشه دیشب تومدفوعش یه رگه ی خون دیدم از۲۰روزگی هم صورتش جوش میزنه مدفوعش کلاسب ...

عزیزم جوشای دختر شما چ شکلیه؟؟ دخترمن 20 روزشه جوشای ریز قرمز فقط رو لپاش میزنه . شما بردین دکتر؟؟

مینا قری هستم
عزیزم جوشای دختر شما چ شکلیه؟؟ دخترمن 20 روزشه جوشای ریز قرمز فقط رو لپاش میزنه . شما بردین دکتر؟؟

آره عزیزم انفتقاچندروزپیش بردم گفت حساسیت به پروتئین گاویه تا۶ماهگی لبنیات وتخم مرغو سویاوآرده وگوشتگاووژله واینارونخورم گفت دفعبلغم مشکلی نداره تازمانی که وزن بگیره ولی مراعات نکنی رفلاکسش تشدیدمیشه آخه پسرمن دیگه شیرنمیخوره

2706