2733
2739
عنوان

گیسوام☹اونایی تو مدفوع نوزادتون خون دیدین بیایین💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1163 بازدید | 80 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممکنه دخترت به تخم مرغ حساس نباشه. اگه تا حالا خوردی و مشکلی نداشته نیاز نیست حذف کنی

من حتس شیرو ماستم خوردم اتفاقی نیفتاده

..از وقتی شیرینی و کاکائ میخورم اینجوری شده..نباید بخورم..خیلیم میخوردم😭😭

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
ان شالله زود خوب شه و هم خودت و هم دخترت راحت شید تا میتونی با ماهیچه و قلم خودتو تقویت کن تا شیرت ...

چشم عزیزم❤❤

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2731
ببین چی میخوری آلرژی دارهدپسر منم اونطور بود

فک کنم همون شیرینی ها و کاکائو ها..ماهی💔

نمیدونستم😭😭😭😭

روده اش تحریک شده الان یه مدت هیچ چیز الرژی زایی نخور..بذار خوب شه بعدش یکی یکی تست کن مواد رو و به رژیمت اضافه کنِ.دکتر میگف وقتی بچه بدنش حساس بشه تا دوماه باید صبر کنی بعد مواد رو به رژیمت دونه دونه اضافه کنی ببینی با کدومش بهم میریزه بدن بچه

دیروز شکلات و کاکاائو و اینا خوردم😭😭شیرینی هم

شکلات و شیرینی شیر داره

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2740

آزمایش مدفوع بده

ناراحتی نداره دختر

یا عفونته که بادا روبرطرف میشه

یا آلرژیه

ب لبنیات ممکنه حساس باشهچندروز نخور ببین چی میشه؟

اسهالم داره؟

مدفوعش چرب نیست؟

گرمسلمان گرمسیحی گریهود،،،آدمی باشید،مذهب هرچه بود
روده اش تحریک شده الان یه مدت هیچ چیز الرژی زایی نخور..بذار خوب شه بعدش یکی یکی تست کن مواد رو و به ...

مرسی عزیزم چشم حتما رعایت میکنم❤

من حتس شیرو ماستم خوردم اتفاقی نیفتاده ..از وقتی شیرینی و کاکائ میخورم اینجوری شده..نباید بخورم..خی ...

وقتی به پروتئین گاوی حساسیت داشته باشه با شیر و ماست باید واکنش شدید تری بده. عجیبه! مشکل باید جایِ دیگه باشه پس. شیرینی و کاکائو رو دکتر دخترم حذف کرده بود چون توش لبنیات داشت. اگه اینا رو نداشت مشکلی نداشت که بخورم. من حتی قهوه تلخ هم میخوردم. دکتر هم می گفت بخور برای من مشکلی نداشت. بچه ها متفاوتن. بهترین راهش همون تست آلرژیه برا فهمیدنش

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
شکلات و شیرینی شیر داره

مانترا اصلا بهش فکر‌نکرده بودم..قطع میکنم💔

مرسی عزیزم چشم حتما رعایت میکنم❤

قربونت ...نگران نباش خوب میشه با رعایت رژیم...خواهرزادمم خیلی بد بود حالش با کوچکترین سرماخوردگی اسهال خونی میشدو وضعش خیلی بد بود خلاصه...تا 3 سالگی مامانش رعایت کرد الان ماشالله خوب شده

وقتی به پروتئین گاوی حساسیت داشته باشه با شیر و ماست باید واکنش شدید تری بده. عجیبه! مشکل باید جایِ ...

دکترش گفت فعلا رژیم‌بگیر برطرف نشد تست۰💔چطوریه این تست؟ هزینه ش؟

آزمایش مدفوع بده ناراحتی نداره دختر یا عفونته که بادا روبرطرف میشه یا آلرژیه ب لبنیات ممکنه حساس ...

ن چرب نیست..اسهال گاها💔

2706