2733
2734
عنوان

گیسوام☹اونایی تو مدفوع نوزادتون خون دیدین بیایین💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1163 بازدید | 80 پست
دختر من به پروتئین گاوی حساسیت داشت. دکتر از اول گفت بهم اینا ممنوعه چون شیرخشک دارن.

نمیدونستم مرسی گلم💔

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
انشالله💔😭دیگه هیچی نمیخورم💔الان رو شکلات و خوندم شیر خشک و کره و همه چی داشته داخلش😭😭

فقط هر چی میخوای برو اول ترکیباتش رو بخون. مثلاً مارگارین ها توشون شیرخشک داره ولی اغلب روش نمی نویسن. چیزای مشکوک رو هم نخور.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر طور صلاحه. ولی وقتی رژیم میگیری ترکیبات هر چیزی رو باید بدونی و چیزای مشکوک رو نخوری. مواد غذایی ...

چشم عزیزدلم💔

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2728
فقط هر چی میخوای برو اول ترکیباتش رو بخون. مثلاً مارگارین ها توشون شیرخشک داره ولی اغلب روش نمی نویس ...

باشه عزیزدلم خیلی ممنون💔

انشالله💔😭دیگه هیچی نمیخورم💔الان رو شکلات و خوندم شیر خشک و کره و همه چی داشته داخلش😭😭

نخور فدا سر بچه ات❤❤

من ب دستور دکترش بعد واکسن ۴ ماهگی غذاشو شروع کردم و کم کم بهبودی پیدا کرد از دختر من خیلی شدید بود شدت حساسیتش اهان ب تخم مرغم حساس بود

من کره ی گیاهی مصرف میکردم روشو میخوندم می خریدم حتی دوغ و شیر شتر میخریدم 

اگه بتونی لبنیات گوسفندی اصل پیدا کنی بخور

قرص کلسیمم حتما بخور کمبود نگیری

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
چیزای کارخونه ای..شیر و تخم مرغ..ماهی و گوجه..پرتقال و نارنگی اینجیزارو نخوردی ؟؟

بله متوحه شدیم که از شکلات ها و شیرینی های دیروز بوده💔تخم مرغم نباید بخورم؟😭

2738
مدفوعش بوی بد که نمیده؟؟؟ منظورم یه بوی ازار دهنده اس!!!!!!!!

نه عزیزم💔

نخور فدا سر بچه ات❤❤ من ب دستور دکترش بعد واکسن ۴ ماهگی غذاشو شروع کردم و کم کم بهبودی پیدا کرد از ...

دختر منم همینه..چشم مرسی..💔

بله متوحه شدیم که از شکلات ها و شیرینی های دیروز بوده💔تخم مرغم نباید بخورم؟😭

ممکنه دخترت به تخم مرغ حساس نباشه. اگه تا حالا خوردی و مشکلی نداشته نیاز نیست حذف کنی

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
دختر منم همینه..چشم مرسی..💔

ان شالله زود خوب شه و هم خودت و هم دخترت راحت شید

تا میتونی با ماهیچه و قلم خودتو تقویت کن تا شیرت بی قوت نشه

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
شیرینی بمب الرژیه...تخم مرغم الرژی زاست اره😔

نمیدونستم😭😭😭😭

2706