2737
2734

من ی مشکلی دارم شما ی راه حل براش بگید من وقتی میام با مادرم صحبت کنم درمورد موضوعی که ناراحتم کرده اصلا حرف نمیزنه صداش میزنم‌جواب نمیده شما باشید چجوری برخورد می کنید قشنگ سم خالص

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

باهاش حرف نزن.

اعلام کن میخوام فلان کارو بکنم و برو انجامش بده. بعدا هم شاکی شد بگو من که بهت گفته بودم. گفتم حتما مخالفتی نداری یا برات فرقی نمیکنه. سکوت به معنای رضایته

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
راه حل خب دربرابر همچین آدمای باید چکار کنیم 

منم نمیدونم چیکار کنم فقط یه بار که دید خیلی ناراحتم خودش اومد گفت چیشده منم دیگه جوابشو ندادم میخواهم حرف بزنم گوش نمیده بعدش دیگه میخواهم چیکار

باهاش حرف نزن. اعلام کن میخوام فلان کارو بکنم و برو انجامش بده. بعدا هم شاکی شد بگو من که بهت گفته ...

نه منظورم اینه خاله ی چیزی میگه نا راحتم میکنه دارم میگم بهش ی چیزی بگو بزرگته من حرفی نزنم دلش بشکنه سکوت میکنه هرچی صداش میزنم مامان مامان فقط سکوت 

2738
باهاش حرف نزن. اعلام کن میخوام فلان کارو بکنم و برو انجامش بده. بعدا هم شاکی شد بگو من که بهت گفته ...

قشنگ روحمو احساسمو جریحه  دار کرده میدونه بدم میاد حرف نمیزنه شاید بد باشه بگم ولی سم زندگی من اونه متنفرم ازش

نه منظورم اینه خاله ی چیزی میگه نا راحتم میکنه دارم میگم بهش ی چیزی بگو بزرگته من حرفی نزنم دلش بشکن ...

اگه خیلی مهمه خودت جواب خاله رو بده. اگه نه کلا ولش کن. در هر صورت به مادرت نگو

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
قشنگ روحمو احساسمو جریحه  دار کرده میدونه بدم میاد حرف نمیزنه شاید بد باشه بگم ولی سم زندگی من ...

ولش کن عزیزم. فقط بپذیر مشکل تو نیستی اونه که رفتارش غلطه حالا یا یاد نگرفته یا روحش خستس یا هرچی... تقصیر تو نیست. زیاد اهمیتی نده و سعی نکن به زور توجهش رو جلب کنی. تلاشت رو بذار برای تقویت شخصیت و عزت نفس خودت