2733
2734
عنوان

میخریم😍😍...نمیخریم😷😷

| مشاهده متن کامل بحث + 102936 بازدید | 1852 پست
از کرم جی خیلی خیلی راضیم.باور کنید از صدتا کرم گرون خارجی واسه دست بهتره یه مدت کوتاه که استفاده ک ...

سلام عزیزم ببخشید میشه سوالمو جواب بدی شما از کرم جی واسه کل دستات استفاده کردی؟؟ منظورت همون جی تیوپی قرمزه ست؟؟ مرسی ممنونم ازت اگ جواب بدی 

خداوند از اشک های هیچکس ساده نمی گذرد... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تاپیک مفیدی هست اومدم چند تا پست بذارم که دوباره به روزسانی بشه

از این محصولات ناراضی بودم👇

کرم ضد آفتاب مای 👎🏾

کرم ضد افتاب سان سیف👎🏾

شیر پاک کن سینره باعث شد کلی جوش بزنم😑👎🏾

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

از دکلره ی پاییزان راضیم علی رغم قیمت پایینش خوب کار می کنه فکر کنم دوهزارتومن باشه الان

ترازوی اشپزخونه sf 400 هم خیلی راضیم ازش

صابون گوگرد برا صورتم گرفتم افتضاح بود بهتر که نشدم هیچ بهش حساسیت داشتم و یه سری جوش وحشتناک زدم که بعد دو ماه هنوز نرفته

2731

چه تاپیک جالبی

لباس شویی ال جی چن سال داریم خیلی راضیم

تی وی ال جی داریم راضیم

یخچال یخساران راضیم

بخاری نیکالا عالیه

چینی زرین عالیه

سماور افسون عالیه

هود کن عالیه

قد ۱۶۰  وزن اولیه ۶۴  وزن فعلی ۶۰  وزن هدف ۵۰ تاپیک سیتارا جونیم😘

خانوما کسی میکرودرم خانگی داره؟ چ مارکی گرفتین راضی هستین ازش؟ 

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
تاپیک مفیدی هست اومدم چند تا پست بذارم که دوباره به روزسانی بشه از این محصولات ناراضی بودم👇 کرم ض ...

سان سیف ک خیلی خوبه ضد جوش هم هست

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 

سلام خانمها بنظرتون هواپز خوبه بخرم

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             
2706